0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Zühtüpaşa Plak Alan Yerler Plak Alanlar Dükkanı

 Anadolu yakasında, Kadıköy’e bağlı bir mahalle olarak geçen Zühtüpaşa plak alan yerler konusuyla ilk başta bağdaştırılmasa bile yakınlarda olan Kadıköy Meydanı bu ticaretin en popüler mekanlarından biridir. Antika ve ikinci el eşya alım satımı ile uğraşan pek çok işyerini burada bulabilirsiniz. Zühtüpaşa plak alıcıları aynı zamanda eski gümüş takı gibi herkesin ilgi gösterdiği materyallerin de satıldığı yerlerdir.

Plak Alım Satımı

 Nostaljiye meraklıysanız, antikaları seviyorsanız müzayede salonlarına da gidebilirsiniz. Daha da pratik olarak TRT 2 kanalında yayınlanan Eskici Dükkanı programını, Zühtüpaşa plak alanlar arasında olduğunuz için seyredebilirsiniz. Bu programda her çeşit eski eşyanın satıldığı yerler tanıtılıyor ve Kadıköy civarındaki dükkanları sık sık izliyoruz. Zühtüpaşa eski plak alan yerler de görüntüler arasında var. Aynı zamanda internetin getirdiği kolaylıklardan yararlanarak antikaların dünyasını sitemiz sayfalarından da takip edebilirsiniz. Zühtüpaşa ikinci el plak alanlar ve satanlara en kolay ulaşma biçimidir.

Antikalar ve Müzayedeler

 Antika merakı Zühtüpaşa plak alım satım işi ile başlayabilir. Kadıköy’deki bir Zühtüpaşa plakçı dükkanı sizi böylesi bir dünya ile tanıştırabilir. Daha sonraki adımlarınız arasında müzayede salonları da olabilir. Antika işini büyük çapta yapan firmaların kendi kurdukları müzayede salonları Zühtüpaşa taş plak alanlar tarafından pek ziyaret edilmez, çünkü o salonlarda alışveriş yapmak güçlü bir antika bilgisi ve maddi güç ister. Ama gene de çok zevkli olduğunu belirtmek isteriz.

Zühütpaşa antika bez alanlar,Zühütpaşa antika avize alanlar,Zühütpaşa antika hat yazı alanlar,Zühütpaşa antika berat alanlar,Zühütpaşa İkinci El kitap alanlar,Zühütpaşa eski kitap alanlar,Zühütpaşa plak alanlar,plak satmak Zühütpaşa,Zühütpaşa antika eşya alan yerler


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button