Menü Kapat

Antika Alanlar Servisi

Antika Alanlar Satıcılar

Antika alanlar satıcıları eski eşyaları ve koleksiyon eşyalarını alıp satarlar.

Bir antika  alanlar satıcısının ne işi var?

Bir antika satıcısı olarak, çok çeşitli nesnelerle çalışabilir veya mücevher, cam, mobilya veya çin gibi belirli bir alanda uzmanlaşabilirsiniz. Çalışmanız şunları içerebilir:

 • satış odalarından, açık artırmalardan, pazarlardan, fuarlardan ve özel sahiplerden mal almak
 • genel merkezlere mağazalardan veya antika merkezlerindeki tezgahlardan ürün satmak
 • müzakere alım ve satımları
 • antika ürün alış ve satış
 • küçük restorasyon çalışmaları yapmak
 • nesnelerin kimliğini ve değerini araştırmak
 • sahiplerine antikalarının sigorta veya satış amaçlı değeri konusunda danışmanlık yapmak

Ayrıca, müşteri siparişlerini karşılamak için evden çalışabilir, satın alabilir ve satabilirsiniz.


Antika satıcısı olmak için ne yapmam gerekiyor ?

Antika bir satıcı olmak için herhangi bir özel niteliğe ihtiyacınız yoktur. İyi antikalar ve pazar bilgisi gerekecektir. Satış becerileriniz, satılabilir ürünleri belirleme becerisi ve başlangıç ​​için fonlar resmi niteliklerden daha önemlidir.

Bu kariyere aşağıdaki yollardan biriyle başlayabilirsiniz:

 • antika dükkanında asistan veya genel işçi olarak çalışmak
 • satış elemanı veya müzayede evinde çalışan bir kapıcı, katip, katalog sahibi, valuer veya müzayedeci olarak çalışmak
 • antikaları bir hobi olarak toplamak ve araştırmak, sonra antika pazarlarında veya fuarlarında durmak, internette alış ve satış yapmak ya da bir mağaza açmak

Antika alanlar, sanat tarihi, güzel sanatlar veya dekoratif sanatlar gibi sanat konularında bu seçeneklerden herhangi birini yarı zamanlı veya kısa süreli konut kurslarıyla birleştirebilirsiniz.

Antika Alan Satıcılar

Başka bir seçenek de, bilginizi geliştirmek için güzel sanatlar veya sanat tarihi gibi ilgili bir alanda bir derece veya diploma almak olabilir. Kurslar için giriş koşulları değişkendir, bu nedenle bireysel kolejlere veya üniversitelere danışmalısınız.

Antika Alanlar gibi daha büyük müzayede evlerinden bazıları sanat tarihi ve sanat pazarında kısa kurslar düzenliyor. Ayrıca, ticari sanat pazarında çalışmak isteyen mezunlara yönelik daha derinlemesine bir lisansüstü eğitim sunmaktadırlar.

Antika Karaf Takımı Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Mineli Şamdan Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Taylant İşi Niş Alınlığı Eşya Alan Yerler ve Alanlar,Antika Deco Bar Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika El Dokuma, Antika Tesvir Hümayun Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Cam Gövde Tarabzam Başı Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Dival İşcilikli Bohça Eşya Alan Yerler ve Alanlar,Antika Arapça El Yazması Kitap Alan Yerler,

Antika Alanlar Servisi

Biz antika alanlar servisiyiz  bu yüzden her zaman bir öğeyi değerlendirme fırsatına sahip olmayı seviyoruz! Antika bir öğeniz varsa, kriterlerimize uyup uymadığına bakmaktan memnuniyet duyarız. Endişelenmeyin,% 90 onay oranına sahibiz!

Bize ürün satmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Öğenin resmini çekin. Önden, yanlardan ve arkadan. Ardından, biri kapanır ve varsa bir öğenin önüne ve arkasına uzak bir atış.
 2. Mümkünse, iyi aydınlatılmış bir ortamda öğenin önünü, arkasını, yanlarını ve üst kısımlarını da (varsa alt kısmı) gösteren bir video çekin.
 3. Menşe yeri, kısa bir tarihçe, elinize nasıl geçtiği, vs. gibi öğelerin açıklamasını verin. Mümkünse, aşağıdakiler gibi birçok ek ayrıntı eklemeye çalışın:
  • Bir resim ise, ressam ve boya yılı kimdi.
  • Heykel ise, heykeltıraş kimdi ve ne zaman yaratılmıştır.
 4. “Antik Ürün Satmak İstiyorum” konulu iletişim formumuzu kullanarak bize bir e-posta gönderin.
  • Fotoğrafları ekleyin ve ayrıntılı açıklamaları gövdeye yazın.
  • Tam adınızı, adresinizi ve iletişim numaranızı ekleyin, böylece izleyebiliriz.

İşlem bittiğinde, temsilcilerimizden biri sizinle iletişime geçecek ve sizden daha fazla inceleme için öğeleri bize getirmenizi isteyebilir veya büyük veya hacimli bir ürün veya kalem seti varsa, profesyonel değerlendiricilerimizden birinin sizi ziyaret etmesini isteyebilirsiniz. ilk elden öğeyi görmek ve incelemek için bizelere.

Antika Kabartma Bozalık Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Osmanlı Oyuncak Asker Koleksiyonu Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Asker Malzemeleri Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Reşat Ketebeli Hat Levha Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Tuval Üzeri Yağlı Boya Tablo Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Aznavur Gümüş Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Edirne Kari Kavukluk Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Eski Antika Gülabdan Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Hilye-i Şerif Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Mineli Kutu Eşya Alan Yerler ve Alanlar, Antika Kesme Cam Karaf Eşya Alan Yerler ve Alanlar

Neden biz?

Bizi neden diğer antikalardan değil de değerli antika eşyaların satışını yapmak için tercih etmeniz gerektiğini merak ediyor musunuz? Neden diye birkaç sebep var.

 1. Komisyon oranlarımız diğerlerine göre daha düşük. Maddeye bağlı olarak,% 5 komisyon oranı kadar düşük bir ücret alabiliriz. Ayrıca, fiyatınızı isimlendirme seçeneğine sahibiz ve karımız olarak belli bir yüzde ekliyoruz ve ürüne bağlı olarak fiyatınıza yalnızca% 10 ekliyoruz.
 2. Eşyalarını kendimizmiş gibi ele alıyoruz. Bizimki gibi satıyoruz. Ürününüzün emin ellerde olduğunu ve potansiyel alıcılara kendilerine teklif edeceğiniz şekilde (bazen bunun ötesinde) sunulacağını çok iyi biliyorsunuz. Biz sadece satıcı değiliz, antika koleksiyonları konusunda tutkuluyuz.
 3. Ürünlerinizi ürün kataloğumuzda profesyonelce fotoğraflanmış bir şekilde sunuyoruz. Potansiyel müşterileri çekmek için öğenizin ayrıntılı bir açıklamasını da yapacağız. Ürününüzü öne çıkarmak için özenle çalışan profesyonel grafik tasarımcı, fotoğrafçı ve yazarlardan oluşan bir ekibimiz var.
 4. Öğenizin mükemmel sahibine mümkün olan en kısa sürede ulaşmasını sağlamak için SEM, e-posta pazarlaması ve diğer modern reklamcılık ve pazarlama stratejilerini kullanıyoruz.
 5. Satışınızın karşılaşabileceği her konuda size yardımcı oluruz. Alıcı öğeyi iade etmek ister veya fikrini değiştirirse, buna göre işlem yapacağımızdan emin olacağız. Gerçek: Eşyaları iade ederken “zihin değişikliği” nedenlerini kabul etmiyoruz. Hepsinin ciddi ve orijinal olmasını sağlayarak titiz alıcılarla uğraşmak zorunda kalmanızın baş ağrısından kurtulacağız.
 6. Hiç bir ücret yok. Öğelerinizi bize getirin, değerlendiriyoruz ve onaylanırsa mağazamızın ve kataloğumuzun en iyi alanına yerleştireceğiz ve satın alınana kadar mükemmel durumda kalmasını sağlayacağız.

Related Posts

Call Now Button