Menü Kapat

Sahrayıcedit Plak Alan Yerler Plak Alanlar Dükkanı

Sahrayıcedit Plak Alan Yerler Plak Alanlar Dükkanı

 Kadıköy Sahrayıcedit Mahallesi adından bile anlaşılacağı üzere, eski bir semttir ve bu yüzden Sahrayıcedit plak alıcıları dahil pek çok antika meraklısının uğrak yeridir. Osmanlılar zamanında ordunun toplandığı yer olarak geçen ve ismini bu olaydan alan semtte eskilerden kalan izler hala sokak aralarında bulunabilir. Karşınıza birden çıkan bir Sahrayıcedit plakçı dükkanı bunun daha yakın tarihleri anlatan örneği olacaktır.

Plak Alan Yerler ve Ziyaretçileri

 Sahrayıcedit eski plak alan yerler grubunda Kadıköy gibi bir ilçede pek çok işyeri bulacaksınız. Şimdilerin digital kayıtlarını yapay bulan müzikseverler Sahrayıcedit taş plak alanlar ve satanları takip ediyorlar. Bu kayıtlar doğal insan seslerine çok daha yakın bulunuyor. Bu müzikseverlerin elektronik müzik olarak adlandırılan disko türü şarkılardan ise hiç hoşlanmadıklarını tahmin edebilirsiniz. Sahrayıcedit ikinci el plak alanlar size böylesi küçük dersler de verebilirler. Zaten meraklar birbirine bağlıdır, Sahrayıcedit plak alan yerler içinde kitapseverlere de mutlaka rastlarsınız. İkisi birbirini tamamlayan bir meraktır.

Plak Alanlar

 Bu mekanları ziyaret eden kişilerle yapacağınız bir sohbette edebiyat ve müzik beraber ilerleyebilir. İnternet sitemizi ziyaret edenler içinde bu müşteri profiline uyanlar çoktur. Sahrayıcedit plak alanlar mutlaka kitaplara da ilgi duyan ziyaretçilerimizdir. (Son zamanlarda Japon yazar Murakami’nin kitapları mutlaka müzikten de bahsettiği için semtimizdeki sahaflarda ve kitapçı dükkanlarında sık sık sorulmaktadır.) Sahrayıcedit plak alım satım işinin kendine özgü böyle bir dünyası var.

 

 

Posted in Antika Yazılarımız

Related Posts

Call Now Button
WhatsApp Destek