0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Gramofon Alan Yerler

Antika gramofon alan yerler olarak elinizde bulunan ve satmak istediğiniz gramofonları gerçek değerleri üzerinden satın alıyoruz.

Özellikle son dönemlerde insanlar tarafından sıkça tercih edilen gramofonların taleplerinde de artışlar yaşanmıştır. Aynı zamanda ellerinde gramofon bulunan ve artık satmak isteyenlerin sayıları da artmıştır. Belirli dönemlerde ülkemizde ve dünyada kullanılan taş plakların çalınmasına yardımcı olan gramofonlar birçok evde kullanılırdı. Aile büyüklerinden kalan bu cihazları kullanmak istemeyen ve onlara hitap etmediklerini düşünenler tarafından satışı yapılmak istenmektedir.

Antika Gramofon Fiyatları

Antika gramofon fiyatları için en belirleyici olan özellik çalışıp çalışmadıklarıdır. Sadece süs eşyası olarak kullanılmasındansa müşteriler tarafından ellerinde bulunan taş plakları çalınmaları için kullanılmak istenmektedir. Bu nedenle çalışan gramofonlar daha yüksek fiyatlar edebilmektedir. Siz de ellerinizde bulunan ve satmak istediğiniz gramofonlarınızı bizlere getirebilirsiniz. Uzun süredir bu sektör içerisinde verdiğimiz hizmetler sayesinde antika ürünlerin değerlendirmeleri konusunda profesyonel olarak çalışabiliyoruz. Getirmiş olduğunuz antikalarınızın doğru fiyatlara satın alınması da bizim sayemizde gerçek olabilecektir. Bu nedenle oldukça değerli olabilecek antika gramofonlarınızın satışlarını doğru yerlere ve doğru fiyatlara yapmanız gerekecektir.

Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde hem antika satışı yapmak isteyenlerin hem de antika almak isteyenlerin ilk olarak tercih ettikleri yerlerin başında geliyoruz. Uyguladığımız doğru fiyat politikalarından yararlanmak için siz de antika gramofon satışı için bizlere gelebilirsiniz.

Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Sultanbeyli
Sultangazi
Şile
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu
Erenköy
Kuyubaşı
Yeldeğirmeni
Bostancı
Suadiye
Caddebostan
Bağdat Caddesi
Kozyatağı
Acıbadem
Kalamış
Bahariye
Tellalzade
Feneryolu
Fenerbahçe
Fikirtepe
Hasanpaşa
Dalyan
Göztepe
İçerenköy


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir