0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Gümüş Alanlar

Antika gümüş alanlar olarak ellerinizde bulunan ve satışını yapmak istediğiniz antika gümüşlerinizin alınmasını doğru fiyatlara yapabiliyoruz.

Genel olarak antika olmasa da oldukça değerli olabilecek olan gümüşlerin bir de antika olmaları nedeniyle oldukça yüksek değerlere sahip olabileceklerdir. Bu nedenle ellerinizde bulunan ve antika olduklarını düşündüğünüz gümüşlerin satışlarını doğru yerlere yapmanız gerekecektir. Uzun yıllardır bu işi yapıyor olmamızdan dolayı getirmiş olduğunuz antikaların gerçek değerleri sorun yaşanmadan tespit edilebilmektedir. Bu sayede sizin getirdiğiniz ürünlerden çok fazla zarar etmenize müsaade etmeden gerçek değerleri üzerinden satış yapabilmeniz sağlanabilmektedir.

Antika Gümüş Yemek Takımları

Geçmiş dönemlerde zenginlik göstergesi olan gümüş yemek takımları en çok satışı yapılmak istenen antika gümüş eşyalar arasında yer almaktadır. Özellikle bakımlarının çok zor ve pahalı olmalarından dolayı satışları yapılan bu takımların doğru fiyatlara satılması çok önemlidir. Bizimle yapacağınız alışverişlerde doğru fiyatların verildiklerine emin olabilirsiniz. Neredeyse bütün antika ürünlerin alım satımlarının yapıldığı yerimizde de görebileceğiniz üzere bu işte oldukça büyük ilerlemeler kat edebildik.

Antika Gümüş Fiyatları

Satışı yapılacak olan antika gümüşlerin doğru yerlere verilmesi gerekmektedir. Eğer bu konular hakkında çok fazla bilginiz yoksa götürdüğünüz yanlış yerler size gerçek değeri ile alakası olmayacak kadar düşük fiyatlar verebileceklerdir. Bu nedenle güvenilir yerlerden alışveriş yapmanız en doğrusu olacaktır. Siz de diğer müşterilerimiz gibi antika gümüş satışı için bize güvenebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button