Menü Kapat

Antika Oyuncak Alanlar

Antika Oyuncak Alanlar

İyi haber şudur: Antika oyuncaklara olan ilginiz antika toplamak için kullanılan diğer birçok formdan farklıdır – oldukça ucuz olabilir! Ancak, antika oyuncak toplayıcısının güven kazanması ve maliyetli hataları en aza indirmesi için çeşitli yollar vardır. En önemlisi, haberdar olun! Kütüphane kitaplarından, fiyat rehberlerinden, ticaret dergilerinden ve müzelerden antika ve tahsil oyuncaklar hakkında bulabileceğiniz her şeyi öğrenin. Antika oyuncaklar veya antika oyuncaklar ile ilgili belirli dönemleri, malzemeleri ve stilleri tanıyın.
Antika ve klasik etiketleri unutun – hepsi nadir ve durumla ilgili! Bu nedenle, bir “plastik” oyuncağın herhangi bir gerçek değeri olmasını beklemeyin. Artık kullanılmayan malzemelerden yapılmış oyuncaklar her zaman daha değerli olanlar olacaktır.
Topluluğunuzda kurulan ve antika oyuncaklar, eski oyuncaklar, eski oyuncaklar ve tahsil edilebilir oyuncakların en güzel örneklerinden bazılarını içeren satıcıları arayın. Bir antika kulübüne katılın, üyelerle konuşun ve üyelerinizden tavsiye isteyin. Eğer gerçekten şanslıysanız, kulübün göz atabileceğiniz bir koleksiyona sahip bir üyesi olacaktır.

Eski Oyuncak Alanlar

Tüm antikaların en eğlencelisi olan oyuncaklar, en hızlı büyüyen toplama alanlarından birini oluşturur. Her yaştan insana hitap ediyorlar: Çocuklar için, tabii ki, oyuncaklar sayısız eğlence zamanı veriyorlar ve yetişkinler için de zevk veriyorlar, sadece çocuk oyuncakları gençlik tutkunları için değil, aynı zamanda büyüleyici bakışları taşıdıkları için önceki dönemlerin değerleri, stilleri ve teknolojisi.
Oyuncaklar, Amerikalıları 19. yüzyıldan kalma sallanan atlardan ve 19. yüzyıldan kalma tur arabalarından 1960’ların roketlerine kadar büyüledi. Ayrıca Amerika’ya sıklıkla ihraç edilen Avrupa oyuncakları da dahildir.

Eski Antika Oyuncak Alanlar

Oyuncak toplama nispeten yeni bir alandır ve yalnızca son yirmi yılda çok sayıda koleksiyoncu çekti ve özel müzayedeler, koleksiyonerler, kulüplere ilham verdi. ve bilimsel araştırma. Amerika Birleşik Devletleri’nde toplanan ilk oyuncaklar bankalar ve trenlerdi. 1930’larda bazı bankacılar öncelikle ticari teşhir için çeşitli dökme demir mekanik bankalar ve hala bankalar almaya başladı. Oyuncak trenler 1950’lerde toplayıcıların ilgisini çekmeye başladı ve bugün bile antika tren koleksiyonu en popüler spesiyalitelerden biri.

Antika Oyuncak Alan

1850’den önce çoğu oyuncak, Alman yazlık endüstrisi tarafından çok büyük miktarlarda üretilen ahşap örnekler dışında, eşsiz ürünlerdi. Bugünün oyuncak koleksiyonerleri en çok 19. yüzyılın ortalarında üretilmiş, seri üretilen oyuncaklarla ilgileniyor; ancak 1960’larda ve 70’lerde üretilen oyuncaklar da yatırım olarak toplanıyor.

Posted in Antika Aldığımız Ürünler - 7

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek