0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Oyuncak Alanlar

Antika oyuncak alanlar bu işten servet kazanacak nitelikte işler çıkarabilir. Özellikle kutulu oyuncaklar cidi bir fiyata satılma şansı olan ürünler arasındadır.

Antika oyuncak alanlar bu işin piyasasını bilen ve ciddi kazançlar elde edebilecek potansiyele sahip kişilerdir. İlk üretilen barbie bebekler, değişik oyuncak çeşitleri söz konusu olduğunda antika oyuncak dükkanları biçilmiş kaftandır. Bu dükkanlarda geçmişinize bir yolculuk yaparken aynı zamanda değişik bebekler, arabalar ve oyuncak ürünleri bulabilirsiniz.

Antika Bebekler

 Kız çocuklarının ve yetişkinlerin en çok sevdiği ürünler arasında yer alan antika bebekler antika niteliği taşıdığında son derece yüksek fiyatlara satılıyor. Antika alıp satmak isteyenlerin dükkanlarında önemli bir yer edinen bu ürünler son derece saklı kalmış yerlerde gözden ırak olabilir. Oysa son 100 yılın bebeklerini yeniye yakın sağlamlıkta bulduğunuzda antika alışverişiniz başarılı biçimde devam edebilir. Antika barbie bebekler günümüzde ikinci el sitelerde bile satılmaktadır. Bu yüzden her zaman bir piyasası olacaktır.

Antika Araba Koleksiyonları

 Antika araba, uçak gibi araçların koleksiyonları da son derece önemlidir. Antika gemiler, arabalar ve mekanik aksamlı ürünler son derece özel koleksiyona sahip koleksiyonerlerin ilgisini çekmektedir. Uzun süre kullanacağınız ürünler yerine tercih edeceğiniz koleksiyon parçalarıyla hem hediye alabilir hem de özel bir koleksiyon yaratabilirsiniz. Antika oyuncaklar alıp satmak istediğinizde eskici, antikacı gibi birçok dükkandan bu ürünleri uygun fiyata alabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir