0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Ataşehir Eski Kitap Alanlar

Başta Ataşehir olmak üzere geniş bir bilgeye hizmet veren Ataşehir eski kitap alanlar kurulduğu günden bu yana pek çok başarılı kitap alışverişine imza atmıştır.

Ataşehir eski kitap alanlar yeni ve eski ayrımı yapmaksızın her türlü kitabın alımı satımını gerçekleştirir. Özellikle el yazması olan kitaplar daha yüksek değerlere sahiptir. Dolayısıyla el yazması olan kitaplar değerlendirilmek istendiğinde Ataşehir antika kitap alanlar ziyaret edilebilir. Firma bünyesinde çalışan personeller işinde uzman olup her bir kitap değerinin altında olmayacak şekilde alınır. Üstelik tüm kitap alımları nakit olarak yapılmaktadır. Bu sayede kitap alım satımı yapan her bir müşteri firmadan memnun olarak ayrılır. Müşteri memnuniyetine önem verilmesi sayesinde firmanın müşteri ağı da her geçen gün daha da genişler.

Ataşehir Kitap Alanlar

Her dilde basılmış olan kitapların alımını yapan Ataşehir ikinci el kitap alan yerler başta okuma kitapları olmak üzere çok sayıda türe ait kitapların alımını gerçekleştirir. En çok alım satım yapılan kitaplara bakıldığında bunlar içerisinde hikaye, edebiyat, roman, sosyoloji, felsefe, bilim gibi türlerin daha fazla ilgi gördüğü ifade edilir. Bu tarz kitaplara ait elinde çok sayıda parça bulunduranlar için en iyi seçenek olan Ataşehir ikinci el kitap alanlar hem il içinde hem de il dışında hizmet vermesi sayesinde pek çok insan tarafında beğeni kazanır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button