Menü Kapat

Bağcılar Antika Alanlar Antika Dükkanı

Bağcılar Antikacı Antika Dükkanı

Kapsamlı ürün alım satımı için Bağcılar antikacı arıyorsanız uzman ekibimize başvuru yapabilirsiniz.

Bağcılar Antika Malzemeler Nereden Alınıyor?

Antika malzemeler farklı şekillerde firmamıza gelmektedir. Müşterilerimizden gelen değerli ürünler yanında geçmişten beri takip edilen müzayedeler özel parçalar için tercih edilmektedir. Zaman içerisinde, çeşitli platformların etkisiyle birbirinden özel parçalara ait geniş bir yelpaze oluşmuştur.  Değer açısından ürünlerin nereden alındığından ziyade kendi özellikleri önem kazanmaktadır. Fakat müzayedelerde açık artırma ile satışa sunulan ürünler daha seçmece parçalar olabilir. Bazı durumlarda önemli orijinal resim gibi çeşitler müşterilerimizden gelebilmektedir.

Bağcılar Antika Dükkanı Eşya Alan Yer

Bağcılar antika dükkanı arayışınız kendinizde bulunan bir antika malzemeyi vermek içinse usta gözüyle değerlendirme yapılarak satışa sunulmaktadır. Her malzeme antika değildir ve üretimiyle ilgili yeterli veri olması gerekir. Net tarih ve yer olmasa da antika kriterlerine uygun bir ürün getirmiş olmanız gerekmektedir. Getirdiğiniz ürünün ne gibi üretim amacı olduğu, satılma potansiyeli açısından önem kazanır. Diğer insanlar tarafından talep edilirlik önemli bir detaydır. Malzemedeki sağlamlık talebi artıran bir etkidir. Örneğin antika bir sehpa almak isteyen müşteri geldiği zaman ürünün sağlamlığına bakacaktır.

Bakır Gümüş Antika Firması  

Gümüş ve bakır süs eşyaları, mutfak malzemeleri Bağcılar antika firması olarak sizlere sunulmaktadır. Tepsiler, cezve, demlik gibi mutfak malzemelerini kendi zevklerinize göre bizden temin edebilirsiniz. Renk ve görüntüsünü muhafaza eden şık tasarımlar sizi bekliyor.

 

 

Posted in Bağcılar Antika Alanlar

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button