Menü Kapat

Bakırköy Antika Alanlar Antika Değeri Mobilya Alım Satım

BAKIRKÖY ANTİKA ALANLAR,ANTİKA MOBİLYALARINIZIN DEĞERİ NEDİR?

Bir ebeveyni veya büyükbabasından büyük miktarda antika mobilya koleksiyonu devraldıysanız, bununla ne yapacağınızdan veya bunun ne kadar değerli olacağından emin olamayabilirsiniz. İlk içgüdü belki çatı katında ya da bodrum katında saklamaktır, fakat sonra sağduyu devreye girer ve bu alanların antikaları hasar riskine sokabileceğinin farkındasın. BAKIRKÖY ANTİKA ALANLAR antika mobilyalarınız için ideal kişisel depolama birimini bulmanıza yardımcı olabiliriz ve ne yapacağınıza karar verene kadar korunacaktır.

Bakırköy Antika Alanlar

Mobilyanızı sakladıktan sonra, her bir parçanın neye değebileceğini aramaya başlayabilirsiniz. Çevrimiçi olarak araştırma yapabilir ve benzer parçaları bulabilirsiniz, ancak gerçek mobilyalarınızı değerlendirene kadar her bir parçanın tam değerini bilemezsiniz. Bu yayında, antikalarınıza kapsamlı bir genel bakış oluşturmak için atabileceğiniz bazı adımları inceleyeceğiz.

Bakırköy antika alanlar

Bakırköy Antikalarınız Fotoğraflarını çek

Antika mobilyalarınızın envanterini çıkarmanın en iyi yollarından biri, her bir parçanın fotoğrafını çekmektir. Bunu yaparak, her şey depolama birimine girdiğinde hızlı ve kolay bir referansa sahip olacaksınız. Gerçekten gerekene kadar üniteden bir şey çıkarmanıza gerek kalmayacak ve bir parçayı satmaya veya taşımaya hazır olana kadar işleri güvende tutabilirsiniz.

Bakırköy antika eşya eski tesbik antika dolma kalem eski eşya antika kol saati eski osmanlı plak taş plak antika mobilya alımı kullanılmış kitap alanlar.

Bakırköy Kitap Plak Eşya varsa Detayları Yaz

Antika bir değerlendiriciye bir parça almadan önce, mobilya hakkında bildiğiniz her türlü bilgiyi yazdığınızdan emin olun. Neyden yapılmış Nereden geldi? Ayrıca, her bir parça üzerinde, değeri etkileyebilecek çizikler veya ezikler gibi tanımlayıcı işaretleri yazmak isteyeceksiniz. Tecrübeli bir değerleme uzmanı bu şeyleri fark edecektir, ancak başka bir şey yoksa, kendi menfaatiniz için yazmaları iyi olur.

Geri yükleme

Antika bir mobilya parçası edindiğinizde veya aldığınızda, yapmanız gereken ilk şeyin onu geri yüklemek olduğunu düşünebilirsiniz. Bu başlangıçta iyi bir fikir gibi görünse de, aslında hem parçaya hem de onun doğal değerine ciddi şekilde zarar verebilir. Yenileme ve temizlik aslında değeri düşürebilir, çünkü parçanın malzemelerinden ödün vermeyebilirsiniz.Bakırköy Antika ahşap ve derinin özenle kullanılması gerekir ve herhangi bir restorasyon veya onarım işlemi yapılmadan önce, gerektiğinde bile mutlaka bir uzmana danışmalısınız.

Bakırköy Antika Mobilya Alan Yerler

dreamstime_xl_15690667 (1)Antika mobilyalarınızı depoya koyduğunuzda, kapalı ve korumalı tutulması zorunludur. Toz bir antika en kötü düşmanı olabilir ve mümkün olduğunca her bir parçayı doldurmak isteyeceksiniz. Mobilyaları keskin veya ağır nesnelerden uzak tutun ve hiçbir şeyin düşmemesine ve parçalara zarar vermemesine dikkat edin. Belirli parçalarınız için hangi tip kapakların ideal olduğunu bulmak için biraz araştırma yapın ve her bir parçanın üzerinde yeterli miktarda örtülendiğinden emin olun. İklim kontrollü bir alan da mükemmel bir seçenek olabilir ve tesislerimizden birinde doğru alanı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Antika mobilyaların saklanması zor olmak zorunda değildir ve bazılarının değerlendirilinceye kadar güvenli olmasını istiyorsanız Bakırköy Antika Alanları ziyaret edin. İhtiyaçlarınızı karşılayan ve bütçenize uyan bir depolama birimi bulmanıza yardımcı olabiliriz ve aylık kiralarımızla yalnızca ihtiyacınız olan süre için kiralamanız gerekir. Konumlarımızdan her birinin güvenlik durumu, 24/7 gözetimi ve her zaman olaylara göz kulak olan personel ve asistan yöneticileri vardır.

Related Posts

Call Now Button
WhatsApp Destek