6 Mart 2019 Yazarı ufks77 Kapalı

Etiler İkinci El Kitap Alan Yerler

Etiler de Bize Eşyalarını Sat

Etiler İkinci El Kitap Alanlar antika eşyalarınızı makul bir fiyata satıcaaksanız antika alanlar Etiler Antika Kitap alanlar vazo sandalye masa antika osmanlı bezler ikinci el kitaplar antika pikap antika almak satmak

Etiler İkinci El Kitap Alanlar

Büyük mülklerden tek birimlere kadar kitap satın almak için günlük (bazen önemli mesafeler) seyahat ediyoruz. Lütfen arayıp daha fazla bilgi isteyin. Koleksiyonunuzu değerlendirmemize yardımcı olacak listeleri, envanterleri, fotoğrafları, e-postaları ve videoları memnuniyetle karşılıyoruz.

Eşyaların var mı?Etiler Eski kitaplar ve antika eşyalarınız varmıdır.Bize satarak para kazanabilirsiniz.Antika eski eşya alan yerler alımı satımı antika osmanlı kitap plak eski dergi çizgi roman antika plak alanlar etilerde,

Bir oda dolusu kitap veya bir avuç dolusu DVD olsa da, Etiler İkinci El Kitap Alanlar  yükünüzü hafifletmenize ve karışıklığı nakit paraya çevirmenize yardımcı olabilir! Her gün müşterilerimizden kullanılmış ürünler alıyoruz ve mağazamızda ya da çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz nakit ya da alabilirsiniz.

Etiler Kitap Alanlar

Lütfen bize getirdiğimiz ürün hacminden dolayı, teklifte bulunduğumuz konusunda çok seçici olduğumuzu unutmayın. Eşyalarınızı getirdiğinizde, getirdiğiniz şeylerin çoğunun sahip olduğumuz ya da ihtiyacımız olmadığını düşündüğümüz şeyler olabileceğini unutmayın.

Tek bir ciltten büyük koleksiyonlara kadar her alanda kullanılmış ve nadir kitaplar alıyoruz. Bireyler, avukatlar, mütevelli heyetleri, kütüphaneler ve daha fazlasıyla ilgileniyoruz. Bize kitaplarınızı satmakla ilgileniyor musunuz? Lütfen okumaya devam et.

Etiler İkinci El Kitap alanlar, 2. El Kitap alım satım, Kitap alım satım, Kitap alan satan, Kitap satan yerler, roman kitapları, şiir kitapları, belgesel kitaplar, hikaye kitapları, öykü kitapları,dini kitaplar, foto kitaplar, araştırma kitapları, sahaf, kitap , ikinci el kitap, eski kitap, Etiler 2.el Kitap, osmanlıca kitap, ucuz kitap, kitapçı, toptan kitap, kütüphane, kitap alınır Kitap almak satmak, Etiler Antika eşya Her Turlu Kitap Alım Satım, Kitap Alım Satım,

Bize Satış Yapmayla İlgili Bazı Nereden malzeme alıyorsun?

Şu anda sadece ürün satın alıyoruz . Şu anda bir çevrimiçi satın alma işlemi geliştiriyoruz, bu nedenle evinizi terk etmeden ürünlerinizi bize satabilir veya takas edebilirsiniz.

Ne zaman Kitap, DVD ve CD satın alırsınız?

Açık olduğumuzda Kitaplar, DVD’ler ve CD’ler alıyoruz, randevuya gerek yok.

Cumartesi günleri meşgul olabilir, böylece bir bekleyiş olabilir.

Sizin için sıralamamız gereken çok sayıda kitabınız varsa, bunları yanımızda bırakabilirsiniz ve teklifiniz hazır olduğunda sizi arayacağız. Alan kısıtlamaları nedeniyle yalnızca 24 saat boyunca teklif vermediğimiz öğeleri tutabiliyoruz, bu yüzden hemen geri döndüğünüzden veya satın almadığımız ürünlerin size iade edilmesini istiyorsanız ne zaman geri dönmeyi umduğunuzu bildirdiğinizden emin olun !

Ne satın alırsın?

Her alanda güncel, kaliteli kullanılmış kitaplar, DVD’ler ve CD’ler için her gün nakit ve / veya ticari kredi teklifleri veriyoruz. Arz ve talebe göre satın alırız: eğer insanlar hala istiyorsa ve zaten çok fazla kopyası yoksa, bunun için alır veya ticaretini yaparız.Etiler İkinci El Kitap Alanlar  Kullanılmış ders kitaplarını almıyoruz.

Etiler İkinci El Kitap Alanlar

Okumak ve anlamak önemlidir. Ancak bilginin not edilmemesi, bilinen gerçeklerin unutulmasına neden olur. Tecrübelerini, birikimlerini ve önemli konularını not eden toplumlar, çocuklarına iyi bir gelecek hazırladı. İkinci el kitap alanlar, geçmişten gelen ve geleceğe miras bırakılan kitaplara sahip çıktı.

Masallar Hikayeler Romanlar Sizleri Bekliyor

Eğitim dünyasında, kültür dünyasında ve bilim dünyasında, büyük gelişmeler ikinci el kitapçılar sayesinde gerçekleşmiştir. Sahaf dünyasında, birbirinden ilginç antika kitaplar, dergiler, sınav kitapçıkları, hazırlık kitapları, soru bankaları ve ansiklopediler satışa çıkarılıyor. Kitap aramaya her zaman için bol çeşidi olan sahaflardan başlamalısınız. Çocuklar için masallar, büyükler için romanlar ve araştırmacılar için cilt cilt ansiklopediler, satış reyonlarında sizleri bekliyor.

Fiyatlar Çok Cazip

Satış işlemlerinde pratik yöntemleri tercih eden bu firma, güncel kitap seçeneklerini tercih ediyor. Basımı durmuş, yayınlanmayan eserleri sahafların kitaplıklarında bulabilirsiniz. Değerli birçok eseri uygun fiyata satın almak istiyorsanız sahaflara uğramanız yeterlidir. İkinci el kitap satış işlemlerinde öğrenciler ilk sırada yer alıyor. Ders kitaplarından sınav kitaplarına kadar birçok eser bu kategoride ilgi görmektedir.

Evinizdeki eski kitapları istediğiniz zaman sahaflara getirebilirsiniz. Gelir imkanı sunan sahaflar, antika özelliğine sahip eserleri satın almaktadır. Evinizde bulunan birçok değerli eseri hemen paraya dönüştürebilirsiniz. İkinci el kitap sitesi, bu konuda sizin için kolaylık sağlıyor. İndirimli satış seçeneğine sahip bu firmalar, yeni baskıları da satıyor.

kitap alanlar

Satın almadığınız bazı şeyler nelerdir?

 • Zarar görmüş kitaplar
 • Hasarlı DVD’ler veya CD’ler (çizik diskler, orijinal sanat eserlerinin bulunmadığı durumlarda)
 • Güncel olmayan kitaplar (eski bilgisayar kitapları, eski diyet kitapları veya eski seyahat rehberleri)
 • Seri romantizm romanları
 • Reader’s Digest yoğunlaştırılmış kitaplar
 • Dergiler
 • Yazılım
 • Kasetler (VHS, müzik veya sesli kitaplar)

 

Alt satır: lütfen sahip olduklarınızı getirmek için çekinmeyin. Eşyalarını sıralamaktan ve kullanabileceğimiz eşyalara nakit veya ticari kredi teklifi yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Etiler Kitaplar için ne kadar ödüyorsunuz?

Genellikle bir öğenin satacağını düşündüğümüzün yarısı kadar olan bir mağaza kredisi teklifiyle başlar. Nakit yerine bunun yerine genellikle mağaza kredisi teklifimizin yarısı kadardır.

Kitap Alım Satım, Etiler 2.el Kitap alanlar, Kitap Alım Satım, Eski Kitap alanlar, Etiler İkinci El Kitap alanlar, Eski Kitap alanlar, Eski Kitap alıyorum, Kitap satmak istiyorum, Eski Kitap alımı yapiyorum, Etiler 2.el Kitap alanlar, Etiler 2.el Kitap alanlar, Kitap alım satım yapan yerler,Etiler 2.el Kitap alım satım, Kitap satiyorum, Etiler 2.el Kitap Alıyorum, Eski Kitap al sat, Kitap alım satıım, Kitap nasıl satılır,Kitap nasıl alınır, Toptan Eski Kitap alanlar, Eski Kitap alım satım, Eski Kitap alım satım, Eski Kitap alım satım,

Etiler DVD’ler için ne kadar ödüyorsunuz?

Genellikle DVD başına 0,50 – 2,00 $ veya DVD başına 1,00 – 3,00 $ tutarında ödeme yaparız. Daha yeni sürümler için daha fazla ve çok diskli setler ve koleksiyonlar için daha fazlasını öderiz.

Etiler CD’ler için ne kadar ödüyorsunuz?

Genellikle CD başına 0.50 – 1.00 dolar veya CD başına 1.00 – 2.50 $ tutarında ödeme yaparız. Yeni sürümler için daha fazla ödeme yapıyoruz.

Kitap, DVD ve CD almak için seyahat edecek misiniz?

Evet, ama çok güzel eşyalarınız olduğunda seyahat ederiz. Yakınlarda yaşıyorsanız ve ihtiyacımız olan iyi şeyler varsa, gelip bir teklifte bulunacağız. Daha ileride yaşıyorsanız, geniş bir koleksiyonunuz varsa, bir göz atmaya hazırız. Sadece bizi arayın ve ne olduğunu bize bildirin, eşyalarınızı görebiliyor muyuz size haber vereceğiz.

Almak istemediğiniz eşyaları alacak mısınız?

Evet, sebep dahilinde. Yılda iki kez çok fazla kopyaya sahip olduğumuz veya fazla yerimiz olmayan şeyleri sattığımız büyük bir var. Bu nedenle, “artık” öğelerin çoğunun stok satışımızdan satış yapacağını düşünüyorsanız, tüm ürünlerinizi alacağız.

 • Nadir, olağandışı veya imzalı bir şeyiniz varsa, lütfen gelmeden önce arayın. Bu,ikinci el kitap alanlar kitaplarınıza ihtiyaç duydukları değerlendirmeyi vermemizi sağlamamızı sağlar.
 • Mağazamız Boston Downtown Crossing’deki 9 West Street adresinde yer almaktadır. Pazartesi – Cuma günleri 09: 00-17: 00 saatleri arasında mağazadaki kitaplara bakıyoruz. Kitabınızı satın almakla ilgilenmemiz durumunda, lütfen yanınıza bir fotoğraflı kimlik getirin. Lütfen 18 yaşın altındaki insanlardan kitap almadığımızı unutmayın.
 • 200 kitap altındaki herhangi bir şeye randevusuz bakmaktan mutluluk duyuyoruz – eğer satılacak daha fazla kitabınız varsa, lütfen bizi arayın.
 • Etiler İkinci El Kitap Alanlar Dükkanımızdan iki kapı aşağı bağımsız bir otopark var. Bir nezaket olarak, kitaplarınızı incelememiz için gereken süre boyunca size tazminat ödeyeceğiz. Dört kapılı bir sedandan daha büyük bir arabanız varsa, lütfen fazladan araçlar için katlanılan sabit ücreti geri ödeyemeyeceğimiz için lütfen arayın. Otoparkı kullanmayacağımızı garanti edemiyoruz, o kadar çalışmadık.
 • Etilerde Kitaplarınızı satın almakla ilgileniyorsak, size nakit para veya mağaza kredisi sunacağız. Mağaza kredisi genellikle nakit tekliflerden% 20 daha fazladır. 50 dolardan büyük miktarlar için bir çek yazacağız.

Önceki Yazılar:

Sonraki Yazılar: