1 Eylül 2019 Yazarı ufks77 0

Bakırköy Antika Eşya Alanlar Antika Dükkanları


Bakırköy Antika Eşya Alanlar

Eski Antika Eşya Alan Yerler

Bakırköy Antika Eşyaçı Dükkanı

UZMAN KADRO GÜVENLİ ALIM SATIM – ESKİ EŞYA ANTİKALAR BİZİM İŞİMİZ – KULLANILMIŞ KİTAP – PLAK – HALI
Tel:0531 981 01 90–0532 335 75 06
antikaci77@gmail.com
Bakırköy Antika Eşya Alanlar,evdeki eşyalarınız koöple ev eşyalarınız alınır eski mobilya antika koltuklar masa ipek halı el yazma alınır.
Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde hizmet vermekte olan mağazamız eski antika eşya alım satım hizmeti ile taleplerinizi karşılamaktadır.
Talep etmeniz durumunda Bakırköy antika eşya alan yerler arasında bulunan mağazamız taleplerinizi değerlendirerek belirlenecek olan fiyatlar üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirmektedir. Eski antika eşya satmak ya da satın almak isteyenler için kesintisiz hizmet sağlanmaktadır.

Eski Antika Eşya Alan Yerler

Dinlemek istemediğiniz eski antika eşyaları değiştirmek ya da satarak kazanca dönüştürmek istediğinizde Bakırköy antika antika eşya alım satım hizmetlerimiz ile taleplerinizi karşılıyoruz. Ekibimiz tarafından yapılacak olan değerlendirmeler sırasında elinizdeki eserin değerine göre fiyat belirlenmektedir. Farklı açılardan yapılacak olan incelemeler sayesinde eserin hangi döneme ait olduğu ya da hangi sanatçıya ait olduğu gibi pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek hesaplama yapılmaktadır.

Bakırköy Antika Eşyaçı Dükkanı

Geniş hizmet kapasitesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler için alanında uzman ekip ile çalışma yapmaktayız. Birbirinden farklı eserleri bir araya getirmek adına alım satım hizmetimiz dahilinde taleplerinizi karşılamaktayız.

Antika Antika Eşya Alım Satım

Değerine göre belirlenecek olan fiyat seçenekleri üzerinden yapacağınız satın alma işlemleri ile Bakırköy antika eşyaçı dükkanımız her talebinizi karşılamaya devam etmektedir. Nakit ödeme seçeneği ile yapmış olduğumuz ödeme işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan satın alma işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır.
Ev temizlerken eski eşyalarınızı lütfen bize sormadan atmayınız.
Güvenilir antikacı dükkanı her zaman sizlerle,plak,kitap,halı,eşya almaktayız.Bakırköy içinde veya çevre illerde antika alırız.Arbamızla hafta sonları yakın illere geliyoruz.Komple ev eşyası alınır.Evleriniz temizlenir.Tek yapmanız gereken 0531 981 01 90-0532 335 75 06 numaralı telefondan arayınız.
Email:antikaci77@gmail.com