Menü Kapat

Başakşehir Eski Kitap Alan Yerler

Başakşehir Eski Kitap Alan Yerler

Başakşehir eski kitap alan yerler firmasının hizmet alanı sadece Başakşehir ile sınırlı olmayıp hem İstanbul geneline hem de şehir dışına yönelik faaliyet gösterilir.

Başakşehir eski kitap alan yerler bünyesinde her türlü kitap türüne rastlamak mümkündür. En çok ilgi gören kitap türlerine bakıldığında bunlar arasında edebiyat, roman, hikaye, felsefe, sosyoloji, tarih, siyaset gibi kitaplar yer almaktadır. Bu kitap türlerine dair hem alım hem de satım yapılmakta olup kitaplar değerinde olacak şekilde işlem görür. Kitapların alınıp satılmasında nakit esası uygulanmakta olup özellikle elindeki kitabı değerlendirmek isteyenler için bu durum avantaj sağlar. Böylece herkes kenarda duran kitapları nakde çevirebilir.

Başakşehir Kitap Alım Satımı

Başakşehir eski kitap alanlar sayıca fazla olmasına karşın bu kitapların içerisinde üniversite, ders, okul, test ve eğitim kitapları yer almamaktadır. Bunun yanı sıra şehir dışından kitap alımı yapılacağında kitapların belli bir sayının üzerinde olması gerekir. Bu sayının ne kadar olması gerektiği ise firma ile müşteri arasında yapılan görüşme neticesinde belirlenir. Adresten kitap teslim alınması özellikle kütüphanesini değerlendirmek isteyenler için avantaj sağlamaktadır. Bu sayede kullanılmayan kitaplar yeni sahiplerine ulaşmak üzere yola çıkmaktadır. Üstelik kitaplar arasında el yazması ya da antika olanlar varsa bunların değeri diğerlerine nazaran biraz daha yüksektir. Fiyatlar hakkında tam bilgi alabilmek için kitapların birebir ya da fotoğraf üzerinden gösterilmesi gerekir.

Related Posts

Call Now Button