18 Ağustos 2019 Yazarı ufks77 Kapalı

Avcılar Eski Kitap Alan Yerler

Avcılar Eski Kitap Alan Yerler

Avcılar eski alan yerler alım satımına yönelik hizmet vermekte olup başta Avcılar olmak üzere tüm il geneline yönelik faaliyet gösterir.

Avcılar eski kitap alan yerler içerisinde eski ya da yeni fark etmeksizin her türlü kitabın alımı ve satımı yapılır. Daha önceden kullanılmış ve bir kenarda boş duran kitaplar değerlendirilmek istenildiğinde ikinci el kitap alan yerler ile irtibat kurmak yeterlidir. Eski ya da yeni ayrımı yapılmadan geniş kitap çeşitliliği sağlanarak hizmet verilmekte olup bunların değeri kitabın durumuna göre belirlenir. Bunun yanı sıra kitapların basım dili de alım satım için herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Böylece dileyen herkes bu hizmetten yararlanabilir.

Avcılar İkinci El Kitap Alan Yerler

Avcılar eski kitap alanlar ikinci el alım satıma yönelik faaliyet göstermekte olup burada birbirinden farklı kitap türünü görmek mümkündür. Bunlar içerisinde en çok tercih edilen kitap türleri arasında edebiyat, roman, felsefe, sosyoloji, siyaset, bilim ve felsefe alanlarına ait kitaplar yer almaktadır. Bunların basımının hangi yıla ait olduğu fark etmeksizin kullanılabilir durumda olması önemlidir. Bu kitap türlerine yönelik İstanbul dışına da hizmet verilmekte olup bunun için minimum kitap sınırı bulunmaktadır. Genellikle iki bin üzerinde olan toplu kütüphane şeklindeki kitap alımları için il dışına yönelik hizmet verilir. Bununla ilgili firmayla iletişime geçilerek bilgi alınabilir.