Menü Kapat

Başakşehir Plak Alan Yerler Plak Alanlar Antika

Başakşehir Plak Alan Yerler Plak Alanlar Dükkanı 

İstanbul’un Avrupa yakasında olan ve nüfusu çoktan 400 binlere yaklaşmış olan Başakşehir aynı zamanda ikinci el eşya ticaretinin canlı olduğu bir bölgedir. Başakşehir Plak alım satım işi ile uğraşan sevimli dükkanlar da bu semtte birden karşınıza çıkabilir. Hem yaşam hem de iş merkezi olan Başakşehir’de aynı zamanda genç nüfus çoğunluktadır. Bu da Başakşehir plak alanlar konusunu akla getirebilir. Gençlerin böyle merakları var.

 

Plak Alım Satımı

 

Eski eşyalara meraklı olanlar, özellikle Başakşehir  taş plak alanlar aynı zamanda pikap adı verilen plak çalarlara veya daha da özel bir obje olan gramofonlara da meraklıdır. Bu objelerle özel bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Hatta artık eski radyolar ve kasetçalarlar bile değerli olmaya başladılar. Başakşehir plak alıcıları hepsi ile ilgilenebilir. Elinizde bu çeşit eşyalar varsa ikinci el olarak değerlendirebilirsiniz. Başakşehir plak alan yerler aynı zamanda sizde olmayan plakları bulabileceğiniz yerlerdir.

 

Bir Plakçı Dükkanı

 

Bir Başakşehir plakçı dükkanı elemanı olmak ise gençlerin her zaman hoşuna gidecek bir iştir. Öncelikle müziği sevmeniz gerek. Aynı zamanda eski kitap, eski kartpostal, eski gümüş takılar, pikaplar, radyolar gibi eski eşyalarla uğraşmaktan zevk almalısınız. Bu nostaljik dünyanın içinde Başakşehir  eski plak alan yerler çoğunluktadır, küçük parça eşya olduğu için ilgi gösteren boldur.  Başakşehir gibi yoğun nüfuslu olan yerlerde  Başakşehir ikinci el plak alanlar ve satanlar bu nostaljik işlerin merkezidir.

 

 

 

Related Posts

Call Now Button
WhatsApp Destek