22 Mart 2019 Yazarı ufks77 0

Beykoz Antika Alanlar Eski Dolap Mobilya

Antika Dolap Beykoz Antika Alanlar

Beykoz Antika Dolap

Beykoz antika eski alanlar antika dolma kalem eski piayano klasik eşya osmanlı dönemi ürün almaktadır.
0532 335 75 06
Bu antika dolap, 1915’te Avrupa’da (muhtemelen Fransa’da) yapılmıştır. Kapılarda oyulmuş ayçiçeği motifleri ve büyüleyici bir taç taç vardır. İki sütun kenarları çevrelemektedir. Eğimli Cam ekler, bir zamanlar bu antika dolabın kapılarında kurşunlu camın kırıldığı şeyin yerini almıştır.
Tarzın cesaret verici bir yanı var. Bu nedenle, bu antika dolap taze ve modern bir görünümü mükemmel bir antika hissi ile birleştiriyor.

Neden onu seviyoruz!

Bu antika dolap, 20. yüzyılın başlarından kalma bir eserin cazibesine sahiptir, ancak ölçek ve ebat modern kullanımı için tamamen uyarlanabilir hale getirmektedir.
İlk olarak, bu dolabın dekoratif unsurları aşırı şatafatlı veya ağır değildir.
Aksine, iki basitleştirilmiş mütevazı çiçek (güller değil tüm ayçiçeklerinden sonradır) her iki kapıya da oyulmuştur. Büyük boy motif hareket ve hafifliğe sahiptir. Aşırı detaylı bitki örtüsü yerine, büyük sürgülü intaglio tarzı yapraklar her kapıyı süslüyor.
Aynı şekilde, urn ve çiçek baş basit kabartma oymacılığıyla yapılmıştır. Gerçekçilik yerine, bu oymacı stilize ve basit çiçekler hedefliyor. Sanatçı, bitki yaşamının mükemmel gerçekçiliği yerine, geometri ve hareketi vurgular.

Art Nouveau tarzında

Yüzyılın başından 1930’lara kadar popüler olan art nouveau tarzı, ağır el sıkıntısından ve genellikle aşırı ayrıntılı Victoria tarzlarından kaçınmaya yardımcı oldu.Beykoz Antika Alanlar  Genellikle, organik şekiller ve büyük zarif swooping hatları, yoğun ve ağır duygu mimarisi ve mobilyaların yerini aldı.
Eğik çizgiler genellikle Art Nouveau tarzı mobilyalara ve sanata hakimdir. İşte büyüleyici büyüleyici ayçiçeği dolap dolabının ve mahfazasının açısal çizgilerini kırmaya yardımcı olur.

Antika bir dolap stil nasıl

Beykoz Antika Alanlar dolap alıyoruz antika dolap hakkında özellikle sevimli olan ölçek ve büyüklüğüdür. Yükseklik (6 ft’den biraz fazla) kitapların, vazoların ya da dekoratif tabakların üstüne sabit durmasını sağlayacak kadar düşük olmasını sağlar. İçeride, rahat battaniyeler veya nevresimler için geniş oda, bu dolabı özellikle büyük bir koridorda kullanışlıdır.
Tabii ki, bitiş ve rengi de seviyoruz. Hafif meşe, güneşli Provence tarzındaki evden büyüleyici usta bungalovlara kadar birçok farklı iç mekanı tamamlar.
Hafif bir kaplamada antika meşe hakkında sürekli neşeli bir şey var. Maun ve gül ağacı kesinlikle zarif iç mekanlardan söz ederken, hafif meşe rahat ve konforlu bir iç mekana katılabilir.
Bir aile odasına veya ön salona yerleştirildiğinde bu antika dolap insanların içeri girip kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlar. Antika bir mobilya parçasını anında kullanışlı hale getirmek için neden televizyonunuz ve kablo kutularınızla donatmıyorsunuz?
Tabii ki, bu büyük parça da fazla zorluk çekmeden bir yemek odasına uygun olabilir. Züccaciye ve tabak yığınları, dayanıklı rafların içinde harika (ve tozsuz) bir ev bulacak. Tabii ki, bir koordinasyon veya usta tarzı masa ve sandalyeler odanın bir araya getirilmesine yardımcı olacaktır.

Nasıl satın alınır

Bu antika dolapla ilgileniyorsanız, lütfen incelemek için mağazamıza gelmekten çekinmeyin. Beykoz Antika Alanlar  Cumartesi ve Pazar 12-7 açıktır. Ayrıca hafta boyunca sizinle randevu alabiliriz.
Beykoz
Acarlar
Anadoluhisarı
Anadolukavağı
Baklacı mah.
Çamlıbahçe
Çengeldere
Çiğdem mh.
Çubuklu
Fatih
Göksu mah.
Gümüşsuyu
İncirköy
Kanlıca
Kavacık
Ortaçeşme
Paşabahçe
Rüzgarlıbahçe
Soğuksu
Tokatköy
Yalıköy
Yenimahalle
Beylikdüzü
Barış mah.
Dereağzı mh.
Gürpınar
Kavaklı
Yakuplu