0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Çengelköy Antika Bakır Sini Şamdan Tabak Alanlar

Çengelköy Antika Bakır Sini Alanlar

Eski zamanlarda kullanılmakta olan bakır sinirler özellikle günümüzde antika severler tarafından tercih edilmektedir.

Farklı boyutlarda hazırlanmış olan bakır siniler için Çengelköy antika bakır sini alanlar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleriyle elden çıkartmak istediğiniz eşyaları değeri üzerinden satın almaktayız. Mağazamız içerisinde gerçekleştirilecek olan kontroller ile uzman ekibimiz tarafından elden çıkartmak istediğiniz sinirlerin değerine uygun fiyat belirlenmektedir. Hangi döneme ait olduğu ve işlemeleri gibi pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek hesaplama yapılmaktadır.

Geçmiş dönemlerde kullanılmış olan tabaklar günümüzde antika değerine sahip olması halinde Çengelköy antika tabak alanlar olarak satmak istediğiniz bu tabakları değerine uygun fiyatlar ile satın almaktayız. Ayrıntılı şekilde yapılacak olan incelemelerin ardından belirlenecek fiyatlar ile satın alma işlemi kısa sürede yapılmaktadır. Bir araya getirmiş olduğumuz antika eşyaları ile koleksiyoncular veya antika severlerin aradıkları tarzda eşyalara daha rahat şekilde ulaşmasını sağlamaktayız.

Antika Şamdan Alım Satım

Dekorasyonda kullanılmakta olan şamdanlar tarihi izler taşıması halinde antika olarak değerlendirilmektedir. Farklı şekillerde ve boyutlarda hazırlanmış olan antika şamdanlar için Çengelköy antika şamdan alanlar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleriyle elden çıkartmak istediğiniz modelleri kısa süre içerisinde satın olarak mağazamızda özellikle bu alanda tercih yapmak isteyenlere sunmaktayız. Kullanmak istemediğiniz veya fazlalık olması nedeniyle satmak istediğiniz eşyalar için mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button