0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.
Menü Kapat

Çengelköy İpek Halı Antika Eşya Alanlar

Çengelköy İpek Halı Antika Eşya Alanlar

Çengelköy İpek Halı Alanlar

Özel olarak tercih edilmekte olan ipek halı modelleri konusunda gerçekleştirmiş olduğumuz alım satım hizmeti ile bu alandaki talepleri karşılamaktayız.

Taşınırken ya da kullanmadığınız halılar için Çengelköy ipek halı alanlar olarak elden çıkartmak istediğiniz halıların değeri üzerinden satın alınmasını sağlamaktayız. Çengelköy’de bulunan mağazamız üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz alım satım hizmetleri ile taleplerinizin karşılanmasını sağlamaktayız. Detaylı olarak yapılacak olan incelemeler sırasında ekibimiz satmak istediğiniz halının değerine uygun fiyat belirlemektedir.

Koleksiyoncular ya da antika severler tarafından büyük ilgi ile karşılanan birbirinden farklı eşyaları bir araya getirmek için çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalarda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından şaşmadan en iyi hizmeti alabilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Antika değerine sahip olan eşyalar için Çengelköy antika alanlar olarak yapacağınız talepleri karşılıyoruz. Mağazamızda yapılacak olan incelemeler sırasında elden çıkartmak istediğiniz eşyaları hangi döneme ait olduğu ve buna uygun şekilde değerine göre fiyat seçeneğinin belirlenmesi sağlanmaktadır.

Çengelköy Antika Eşya Alım Satım

Antika severler için tercih edilecek birbirinden farklı eşyalar günümüze kadar gelmiştir. Antika eşyaları korumak ve aynı zamanda bu alanda ilgiyle karşılayacak olan kişilere ulaştırmak amacıyla Çengelköy antika eşya alanlar arasında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda tamamen uzman ekibimiz ile itinalı şekilde çalışma yapmaktayız. Yapılacak olan incelemelerin ardından belirlenen fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button