0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Erenköy Antika Gümüşlük Saat Varaklı Ayna Alanlar

Erenköy Antika Gümüşlük Alanlar

Görsel açıdan olduğu kadar sahip olduğu değer nedeniyle tercih edilmekte olan antika eşyalar için gerçekleştirmiş olduğumuz alım satım hizmeti ile taleplerinizi karşılamaktayız.

Eski dönemlerde hazırlanmış olan gümüşlük modellerini kullanmak istemeyenler Erenköy antika gümüşlük alanlar olarak mağazamız ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda elden çıkartılması için değeri üzerinden yapılacak olan hesaplamalar ile hizmet alabilirler. Mağazamız içerisinde bir araya getirmiş olduğumuz antika eşyaları antika severler için satışa sunmaktayız.

Farklı şekillerde elinize geçmiş olan her türlü antika eşya için mağazamız ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda taleplerinizi ileterek hizmet alabilirsiniz. Duvar saati, masa saati gibi birbirinden farklı özelliklere sahip olan antika saatleri için Erenköy antika saat alanlar elden çıkartmak istemeleri durumunda yapılacak olan satın alma işleminin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Detaylı şekilde yapılacak olan incelemeler sayesinde saatlerin hangi döneme ait olduğu, kullanılan malzemeler gibi pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek fiyat seçeneği belirlenmektedir. Onay vermeniz durumunda nakit ödeme ile satın alma işlemi yapılmaktadır.

Erenköy Antika Eşya Alanlar

Şık görünüme sahip olması nedeniyle eski zamanlarda tercih edilmekte olan varaklı aynalar günümüzde de büyük ilgiyle karşılanmaktadır. Elinizde özellikle bu tarz antika eşyaların bulunması halindeErenköy antika varaklı ayna alanlar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleriyle satmak istediğiniz eşyalar değeri üzerinden satın alınmaktadır. Farklı boyutlarda ve şekillerde tasarlanmış olan aynalar için belirlenecek olan fiyatlar konusunda uzman ekibimiz gerekli hassasiyeti göstermektedir.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button