0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

El Yazması Kitap Alanlar

Özel olarak hazırlanmış olan el yazması kitaplar geçmiş dönemlerden günümüze kadar gelen ve büyük ilgiyle karşılanan eserler arasında yer almaktadır.

Koleksiyoncular tarafından büyük ilgi ile karşılanmakta olan el yazması kitap alanlar olarak yapmış olduğumuz çalışmalar ile özellikle bu alandaki taleplerinizi karşılayarak değeri üzerinden satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktayız. El emeği olarak hazırlanmış olan ürünler konusunda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı seçenekleri bir araya toplamak adına mağazamız yapmış olduğu satın alma işlemleri ile antika severlere farklı seçenekler sunmaktadır.

Elinizde özellikle bu tarz eserler bulunması halinde el yazması kitap alan yerler ile yapacağınız görüşmeler sayesinde değeri üzerinden hesaplama yapılmasıyla satın alınmasını sağlayabilirsiniz. Talep etmeniz halinde yapılacak olan incelemelerin ardından eserlerin değerlerine uygun fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Özellikle eski kitapçılarda daha sık rastlanan bu özel eserler konusunda gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde koleksiyoncular için birbirinden farklı seçenekleri bir arada sunmaktayız.

El Yazması Eserler

Geçmişten günümüze kadar ulaşmış olan el yazması kitaplar günümüzde özellikle koleksiyoncular tarafından tercih edilen eserler arasında yer almaktadır. Özel olarak hazırlanmış olan bu eserler verilen emeğin yanı sıra tarihin izlerini taşımaktadır. Bu nedenle son derece değerlidir. Bu tarz kitapları elinde bulunduranlar ve elden çıkartmak isteyenler mağazamız ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek yapılan kontrollerin ardından değeri üzerinden satın alınmasını sağlayabilirler.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir