0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Erenköy El Yazması Hat Yazı Daktilo Alanlar

Erenköy Antika El Yazması Alanlar

Erenköy’de bulunan mağazamızda gerçekleştirdiğimiz antika eşya alım satım hizmetiyle bu alandaki taleplerinizi karşılamaktayız.

Özel olarak hazırlanmış olan el yazmaları günümüze kadar aynı formda gelmesi halinde Erenköy antika el yazması alanlar olarak satmak istediğiniz bu eserleri satın almaktayız. Mağazamızda bulunan ekibimiz tarafından yapılacak olan kontroller sayesinde eserin hangi döneme ait olduğu belirlenmektedir. Yapılan detaylı incelemelerin ardından belirlenecek olan değerine uygun fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapmaktayız.

Eski dönemlerde sıklıkla kullanılmakta olan daktilolar günümüzde tarihi olmasının yanı sıra antika değerine sahiptir. Bu nedenle elinizde bulunan daktiloları elden çıkartmak istediğinizde Erenköy antika daktilo alanlar olarak bölgedeki taleplerinizi karşılamaktayız. Farklı özelliklere sahip olan daktilolar üzerinde yapılacak olan detaylı incelemelerin ardından belirlenecek fiyat seçenekleri üzerinden kısa sürede satın alma işlemini yapmaktayız. Yapılan satın alma işlemleri sırasında ödemelerimiz nakit olarak gerçekleştirilmektedir.

Antika Hat Yazısı Alanlar

Farklı anlamlar ifade etmesi nedeniyle istenilen düşüncenin yazıya dökülmesi ile hazırlanmış olan hat yazısı eserler günümüzde de büyük ilgi ile karşılanmaktadır. Farklı şekillerde elinize geçmiş olan hat yazısı eserler için Erenköy antika hat yazısı alanlar olarak yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktayız. Mağazamız içerisinde gerçekleştirilecek olan satın alma işlemlerinin ardından eserler yeniden koleksiyoncular ve antika severler için belirlenen fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Birbirinden farklı eserler üzerinden yapılacak olan alım satım hizmeti ile kesintisiz çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button