0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.
Menü Kapat

Esenler Antika Eşya Alanlar

Esenler Antika Eşya Alanlar

Antika severler için toplanan antika eşyalar belirlenecek olan fiyat seçenekleri üzerinden yeniden satışa sunulmaktadır.

Kullanmadığınız antika eşyaları elden çıkartmak istediğinizde esenler antika eşya alanlar ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda belirlenecek en iyi fiyat garantisi ile satın alma işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mobilya, halı, vazo, tablo gibi birbirinden farklı antika değerine sahip olan eşyalar için yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında uzman ekip tarafından gerekli incelemeler sağlanarak eşyanın değerine uygun şekilde fiyat seçeneği belirlenmektedir.

Eşyalar üzerinde yapılacak olan incelemelerin ardından değerine göre fiyatlar belirlenmektedir. Esenler’de hizmet vermekte olan firma özellikle Esenler antika eşya alanlar ile çalışmak isteyenlerin taleplerini karşılamaktadır. Yapılacak görüşmeler ardından belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekip tarafından eşyaların güvenli bir şekilde teslim alınmaktadır. Her türlü antika değerine sahip olan eşyalar satın alınmaktadır. Alım satım hizmeti vermekte olan firma belirlemiş olduğu prensiplere uygun şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Antika Eşya Alım Satım

Kullanmadığınız veya kullanmak istemediğiniz antika eşyalar için Esenler antika eşya alanlar ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda belirlenecek değerine göre en iyi fiyat garantisi ile satış işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Daha modern eşyaları kullanmak isteyenler çoğu durumda antika eşyalara dekorasyonda yer vermek istemeyebilirler. Antika severlere sunulabilmesi için yapılan satın alma işlemleri ile bu alandaki talepleriniz karşılamaktadır. Yapılan incelemelerin ardından belirlenmiş olan fiyatlar ile işlem yapılmaktadır.

 

Posted in İstanbul Antika Alan Yerler Antikacı Dükkanı Antika Alanlar

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button