Menü Kapat

Esenler Antika Saat-Avize-Porselen Alan Yerler

kadıköy gümüş

Esenler Antika Saat-Avize-Porselen Alan Yerler

Esenler Antika Avizeler Ne Kadara Alınır

Antika saat cep saati alım satım

0531 981 01 90-0532 335 75 06
Özel bir beğeni alanı olarak düşünülebilecek antikalar için alım satım hizmetlerini alabileceğiniz firmamız Esenler antikacı dükkanları arasında farklı bir yapıdadır.

Antika saat cep saati alım satım

Eski saatler günümüzde de kullanımı devam eden ve çeşitli özelliklere sahip antika malzemeleridir. Geçmiş dönemlerde de günümüzde altın ve mineli olanlar daha yoğun talep görmektedir. Ancak desenlerinin özellikleri farklılıkları yansıtır. Örneğin bundan 80 sene önceki antika saat ile günümüzdeki desenlerin farkı hemen hissedilebilir. Yakın dönemlere yaklaştıkça somut resimlerden ziyade soyut görseller vardır. Zincirli cep saati gibi ayrıntılar da eski dönemdeki baskın görsel özelliktir.
Porselen işlemeli tabakları Esenler antika alım yapan firmamıza değerinde teslim edebilirsiniz. Almak istiyorsanız da bünyemizde yer alan seçenekleri temin edebilir, hediye ve kendi dekorasyonunuz için değerlendirilebilirsiniz. Antika porselen tabaklar tekli veya set halinde alınabilir. Bunun ayrıntıları için firmamıza ulaşmanız gerekir.

Esenler Antika Avizeler Ne Kadara Alınır?

Antika avizelerin alım fiyatları Esenler antika firmaları içinde farklı firmamızda, tecrübeli ekiple belirlenmektedir. Avizedeki kırık bölüm olup olmaması ve orijinalliğini ne kadar korumuş olduğu ilk olarak bakılan durumlardır. Ayrıca hala kullanılır halde olması da değerini artıracaktır. Eskilik açısından kaç yıllık olduğu sayıyla paralel bir değer anlamına gelir. Daha eski ürünler daha pahalı olma eğilimindedir. Esenler antika alanlar arayışınız için başvurularınız her açıdan güvenli bir değerlendirmeye tabi tutulacaktır.
Esenler eski fransız imalatı avize eski saat takımı antika limoges tabak ve porselenler alınır.Köstekli osmanlı dönem cep saatleri,duvar saati,kol saati ilgi alanımızdır.Yıldız porselen milli saraylar porselenleri alman tabaklar antiak eski eşyalarınız alınır.

Posted in Esenler Antika Alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button