0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Halıcıoğlu İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Eski malzemeleriniz varsa, bunları elden çıkarmak istiyorsanız Halıcıoğlu antika alanlar arayışınıza ideal çözüm bulabilirsiniz.

Antika Değeri Olan Malzeme Alımı

Bir malzemenin antika değerini belirleyen farklı etkenler vardır. Örneğin orijinalliğini kaybetmemiş olması, zarar miktarı, kaç senelik bir malzeme olduğu ve günümüzde bu eşyanın ne kadar bilinir ve değerli bulunduğu gibi etkenler değerde belirleyicidir.  Kapsamlı bir değerlendirme için bu konuda uzman görüşüne göre hareket etmekteyiz.Halıcıoğlu plak alanlar için de firmamıza başvurularınızı yapabilir ve eski değerli plaklarınızı ederi kadar satabilir, yeni antikalar alabilirsiniz. Alım yapıldığı gibi değerli antikaların satışında da aracı bir kurum niteliğindeyiz. Değerli malzemeler satarken birtakım prosedürlere uygun hareket edilmektedir.  Çünkü antikanın gelişigüzel bir malzeme alım satımı olmadığının bilincindeyiz. Değer biçme açısından doğru bir bakış açısı ile hizmetler vermekteyiz.

İkinci El Kitap Alımı

Geçmişten gelen ve ilk basım niteliği taşıyan kitaplar birçok okuyucu için değerlidir. Bu tür bir akışa siz de dahil olmak istiyorsanız Halıcıoğlu eski ikinci el kitap alan yerler arayışınıza ideal şekilde karşılık veriyoruz. Elinizde bulunan eski ve değerli olduğunu düşündüğünüz kitapları tarafımıza getirerek elden çıkarabilir, yeni kitap alabilir ya da farklı bir antika ile satın alıma devam edebilirsiniz. Antika malzemeler konusunda daha çok bilgi almak ve ne gibi ürünler olduğunu öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir