0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Örnektepe İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Örnektepe plak alanlar arayışınız varsa firmamıza başvuru yaparak istediğiniz ürünü alabilir ya da elinizdeki malzemeleri verebilirsiniz.

Özel Baskı Kitaplar

Zor ve nadir bulunan özel baskı kitaplar için antika firmamıza başvuru yapabilirsiniz.Örnektepe eski ikinci el kitap alan yerler için de beklentileri karşılamaktayız, ayrıca çok eski basım değerli kitapların da alım satımını yapmaktayız. Bilindiği üzere klasik değeri olan kitaplarda ilk basımlar çok önemlidir. Günümüze kadar içeriği ve dış bölümüne en az zararla gelebilmişse daha da değeri artar. Yani bir yandan çok eski olması diğer yandan da korunmuş olması değerini artırmaktadır. Bazı kişiler bu tür kitapların koleksiyonunu yapmakta ve bazen de eski basımla yeni basımlar arasındaki farkları tespit etmektedir. Yeni basımlarda orijinalden sonra güncel kelimelere göre uygunluk gibi ayarlamalar olabilmektedir.

Orijinal Antika Alımı

Örnektepe antika alanlariçin orijinal parçaları firmamızdan bulabilirsiniz. Antika malzemelerde kopya ve diğer açılardan ayrım yaparak alım satım yapmaktayız. Yani sadece zaman değil orijinallik konusunda da profesyonel tespitler yaparak sonuçlar elde ediyoruz. Bu şekilde sizin de daha sağlıklı şekilde antika malzemelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Piyasada ne tür satış hilelerinin olduğunun bilincindeyiz. Siz de eğer elinizdeki malzemeyi kontrol ettirmek ve değeri belirleme amacındaysanız bunun için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  Dilerseniz ön bilgi almak üzere fotoğraf çekerek gönderim de yapabilirsiniz.

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir