0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.
Menü Kapat

Kadıköy Antika Takunya Alanlar

Kadıköy Antika Takunya Alanlar

Kadıköy Antika Takunya Alanlar
Antika takunya alan firmamız, değerli malzemelerinizi uygun şartlarda işleme sokmaktadır. Takunya dışında birçok tür için de başvuru yapabilirsiniz.
Antika Takunyaların Önemi
Günümüzde çok sınırlı alanda kullanılsa da takunyaların geçmişteki önemi büyüktür. Özel ahşaptan üretilen ve ayaklara giyilen bu malzemeler, kültürden kültüre değişiklikler göstermektedir. Ayrıca tasarım özelliklerine bakıldığı zaman da farklı görsellerle karşılaşmak mümkündür. Kadıköy antika takunya alanlar için başvuru yapan kişilere gelince, geçmiş zamanlara ait değerli takunyaları vermek isteyen kişiler söz konusudur. Firmamıza bu yönde başvuru yapabilir ve elinizdeki antika malzemeyi çıkarabilir, farklı antika malzemelere bakabilir ve yenilerini alabilirsiniz. Bazı kişiler antika malzemelere özellikle ilgi duyduğu için firmamız bu yöndeki taleplere karşılık vermektedir.
Tahta Tabanlı ve Tahta Üstlü Takunyalar
Kadıköy antika takunya alan yerler içerisinde çeşit ve hizmet kalitesi bakımından fark yaratan firmamız, takunya türleri açısından da beklentileri karşılamaktadır. Örneğin tahta tabanlı takunyalar, üstü tahta olan takunyalar ve galoş türleri eskiden çok yaygın kullanılan türlerdendir. Bu gibi malzemelerin özellikleri mevsim, kullanım özellikleri ve ihtiyaç taleplerine göre değişebilmektedir. Örneğin Çin antika takunyaları ucu kapalı görünümdedir. Kenya antika takunyalarında ortada yuvarlak bir parça vardır.
Fiyat Değerlendirmesi
Fiyat değerlendirmesi açısından bakıldığında Kadıköy antika takunya alan yerler arasında fark yaratmaktayız. Ederi tam belirlemek için uzman görüşüyle kapsamlı olarak hareket ediyoruz. Dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button