10 Nisan 2021 Yazarı ufks77 Kapalı

Kadıköy Antikacılar

Kadıköy Antikacılar

Geçmişin izlerini günümüze kadar getiren yerlerin başında Kadıköy antikacıları geliyor. Burada her döneme ait anıları hatırlatan ürünleri rahatlıkla bulma imkanınız var.

Kadıköy Antikacılar Sokağı

Aradığınız herhangi bir antika eşyayı Kadıköy Antikacılar Sokağı içerisinde yer alan firmalar üzerinden temin edebilirsiniz. Kadıköy’ün meşhur antika alan antikacılar sokağı içerisinde birbirinden farklı ve köklü firmalar bulunmaktadır. Yolunuz düşerse mutlaka bu sokağı gezip eski ürünleri incelemelisiniz. Bunu bir arkadaşınızı da yanınıza alıp yapabilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarınızla üzerine uzun uzun konuşmalar yapacağınız bir sürü konu edinmiş olursunuz.

Bu sokak içerisinde elinizde kahveniz ile gezerken vitrinlerde hepsi bir döneme ışık tutmuş olan harika ürünleri göreceksiniz. Nitekim birçok Kadıköy antika dükkanı sahibi de bu vitrinler sayesinde yeni müşteriler edindiğini aktarıyor.

Kadıköy Antika Alım Satım Yeri

İlginç ürünler ve objeleri elinde bulunduran bu yere sizde kendi ürünlerinizi getirip Kadıköy Antika Alım Satım Yeri avantajları ile satabilirsiniz. Diğer antika alım satım firmalarına oranla daha iyi fiyata sahipler. Bu sayede bölgenin en çok tercih ve ziyaret edilen firması olmayı başarmışlar.