0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kadıköy El Halısı Alanlar

Kadıköy El Halısı Alanlar

Kadıköy el halısı alanlar olarak elinizde bulunan ve el emeği ile işlenmiş olan halılarınızı değeri üzerinden satın alabiliyoruz.

Özellikle son dönemlerde yapılan el dokuması halıların çok fazla tercih edilmeleri nedeniyle halıların satışlarında artışlar yaşanmaktadır. Bu nedenden dolayı ellerinizde bulunan el dokuması halıların satışlarını da çok büyük fiyatlara yapılabilmektedir. Siz de elinizde bulunan halıların satılması işlemini bizimle birlikte kolaylıkla yapabileceksiniz.

El Dokuması Halıların Fiyatlandırması

El dokuması halıların fiyatlarının belirlenmelerindeki en önemli etken uygulanan motiflerdir. El yapımı olduklarından dolayı halıların üzerlerine işlenen motiflerin detaylı olmaları, renk farklılıkları ya da ne kadar ince bir işçilik yapılmış olması da değerlerini arttırmaktadır. Kadıköy el halısı alanlarolarak yapılacak olan satış işlemlerinde getirdiğiniz halılarınızın değerleri üzerinden alım yapabiliyoruz.

Antika Alımı

El dokuması halılarla birlikte antikalarınız da değerleri üzerinden satın alınabilmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz tarafından değerleri belirlenen antikalarınız zarar görmeniz engellenerek adil bir şekilde satın alınabilmektedir. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde bu sektörde edindiğimiz tecrübelerle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Elinizde bulunan parçaların satılması için bizlere gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz. Yapılacak olan işlemlerde getirmiş olduğunuz parçaların değerinde satın alınmalarını sağlayabiliyoruz. Siz de Kadıköy el halısı alan yerler sıralamasında ilk sırada yer alan işletmemizden siz de istediğiniz el halılarını ya da diğer ürünlerin satışını yapabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button