0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kadıköy İpek Halı Alanlar         

Kadıköy ipek halı alanlar ile siz de ellerinizde bulunan ipek halılarınızı gerçek değerleri üzerinden kolaylıkla satabileceksiniz.

Ellerinizde bulunan ve satmak istediğiniz el dokuması ipek halılardan antikalara kadar birçok ürünü bizlere getirebilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde getirdiğiniz ürünlerin satış fiyatları kolaylıkla belirlenebilmektedir. Bu sayede satmak istediğiniz ürünlerin gerçek değerlerinde vermeniz ve bu şekilde çok fazla zarar etmeniz de engellenecektir. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı edindiğimiz tecrübeler sayesinde antikaların ve ipek halıların değerleri belirlenebilmektedir.

İpek Halı Değerleri

İpek halıların değerlerinin belirlenmelerindeki en önemli unsur kullanılan malzemelerin kaliteleridir. Ülkemizde üretimleri yapılan ve özellikle Bursa bölgesinden elde edilen ipekler sayesinde el dokuması olarak yapılan halılar oldukça fazla talep edilmektedir. Kadıköy ipek halı alanlarolarak getirmiş olduğunuz ipek el dokuması halılarınızın değerlerinden alınmasını da sağlayabiliyoruz.

Antika Alımı

Aynı zamanda vermiş olduğumuz en önemli hizmetlerden birisi de antikaların satın alınmalarıdır. Elinizde bulunan ve satmak istediğiniz antikalarınızı bizlere satabilirsiniz. Gerçek değerleri üzerinden alınacak olan antikalarınızdan alacağınız paralar sayesinde pişmanlık yaşamayacaksınız.

Kadıköy’de vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde ülkenin dört bir yanından bizlere antika ya da ipek halısı satışı yapmak için gelen müşterilerimiz bulunuyor. Eğer siz de ipek halılarınızı satmak istiyorsanız Kadıköy ipek halı alan yerler olarak bizlerden istediğiniz zaman kolaylıkla hizmet alabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button