0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kartal Gümüş Antika Müzik Dolabı Saat Alanlar

Kartal Antika Duvar Saati Alanlar

Kartal antika duvar saati alanlar adresimizde istediğiniz antikaların satışlarını gerçek değerleri üzerinden yapabilirsiniz.

Antika işini doğru yapabilmek için gerekli eğitim seviyesine ve aynı zamanda gerekli tecrübeye ihtiyaç duyulmaktadır. Satışı yapılmak istenen antika eşyaların değerlerinin doğru belirlenebilmesi için yapılacak inceleme çalışmalarının doğru yapılması bu tecrübe ve eğitim sayesinde olacaktır. Bütün bunların bilinci ile uzun yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerden edindiğimiz tecrübe  sayesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Antikalarla ilgili olarak bütün işlemleriniz alanında uzman ekiplerimiz tarafından sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

Antika Mobilya Alanlar

Kartal antika müzik dolabı alanlar adresimize getireceğiniz antika mobilya ve eşyalar değerleri üzerinden satın alınabilmektedir. Geçmişte kullanılan müzik dolapları ile büyük evlerde ya da mekanlarda müzik dinlenmesi mümkün olabilirdi. Zamanın şartlarına göre oldukça teknolojik olan bu eşyaların içlerinde bulunan yapı bugünün şartlarına göre bile bakıldığında oldukça ileri seviyededir. Bu nedenle normal fiyatları bile yüksek olan bu aletlerin antika olmalarından dolayı daha yüksek ödemeler yapılabilmektedir.

Antika Gümüş Alanlar

Yapım özellikleri, ustasının işçiliği ve aynı zamanda kullanan kişinin önemli olması ile birlikte antika gümüşlerin satışları oldukça yüksek fiyatlara yapılabilmektedir. Aile büyüklerinizden kalmış ya da farklı yollardan elinize geçmiş olan bu tarz antikalar için siz de yerimize mutlaka gelmelisiniz. Bütün antika alım ve satım işlemleriniz için siz de Kartal antika gümüş alanlar adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir