0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kadıköy Antika Pikap Alanlar

Kadıköy Antika Pikap Alanlar
Kadıköy antika pikap alan yer için tecrübeli firmamıza başvuru yapabilir, değerinden ürün satabilirsiniz. Memnuniyet kazanmanız için hizmetler sunmaktayız.
Güvenilir Hizmet
İstanbul’da Kadıköy antika pikap alan yer içerisinde güvenilir şekilde hizmet veren firmamız, bazı prensiplerden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Antika eşyalarınızın değerini uzun vadede belirsiz şekilde dolaşarak öğrenmek yerine, kısa sürede firmamızdan öğrenebilir ve sonuç alabilirsiniz. Aldığımız antikalarda bazı değer belirleyici kriterlerimiz vardır ve bu doğrultuda işlemleri sürdürüyoruz. Zaman kazandırırken bir yandan da doğru yerden işlem yaptığınızın bilincinde olmanızı istemekteyiz. Ayrıca bu alınan antikalarda uygun fiyata satışlarımız da gerçekleşmektedir. Yüzlerce antika ürünün değeri kapsamında satışları gerçekleşmektedir. Tek yapmanız gereken
Antika Pikap Modelleri
Plak çalan mekanizmaların eski dönemlerden kalan ürünlerini satmak istediğinizde Kadıköy antika pikap alanlar arasında fark yaratan firmamız ideal bir sonuç verir. Pikapların eski modellerinde ve daha güncel çeşitlerinde çok sayıda tasarımı bulabilirsiniz. Hatta modern şekle uyarlanan türleri de plak severler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu ürünlerin eski orijinal olanlarının değeri, iyi bir şekilde korunmuşsa, tadilat görmemişse, değeri epey çok olacaktır.
Bilgi Ve Başvuru Süreçleri
Kadıköy antika pikap alan yer arayan kişiler için bilgi ve başvurularınıza uzman ekibimizle sonuç veriyoruz. Koleksiyon parçalarında pikap harici birçok ürün türü için de başvuru yapabilirsiniz. Bakır malzemeler, Osmanlı el yazısı kitaplar gibi seçeneklerde de alım yapıyoruz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button