Menü Kapat

Kategori: Antika Elbise

Antika Kıyafet Satış

Demek bazı antika kıyafetler miras kaldı Nasıl satabilir, bağışlayabilir veya mümkün olduğunca çabuk bir şekilde ondan nasıl kurtulabilirsiniz? Antika kıyafet alan yerler eski kıyafet satıcam diyorsanız 0531 981 01 90 antika Kadıköy dükkanını arayınız.

Antika kıyafetler dışında plak eski kitap satımı yapacak müşterilerimiz Kadıköy antika alan yerler dükkanımızı ziyaret edebilirsiniz.Antika ayakkabı constantinople yazılı elbiseler almaktayız.

Antika Elbise Alanlar

Antika Alanlar alanında kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmekte olup müşteriler tarafından en çok tercih edilen firmadır. Bu nedenle sektöre yön vermektedir. Alanında uzman ekibi ile ürünleri önce ekspertiz hizmeti verip değer belirlerler. Değer belirleme işlemi esnasında ürünler hakkında detaylı bilgi müşteriye iletilir.

Değer Belirleme

Değer belirleme işleminden sonra müşteriler de kabul ederse ürünler için ödeme müşteri nezdinde nakit olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra ekibimiz ürünleri paketler ve nakliyesini gerçekleştirir. Daha sonra ürünler temizlenir ve yeni müşteriler için satışa sunulur.

 

Call Now Button
WhatsApp Destek