Menü Kapat

Maltepe İkinci El Kitap Alanlar

Maltepe İkinci El Kitap Alanlar

Maltepe Kitapçısı’nda kullanılmış kitaplar alıyor, satıyor ve takas ediyoruz. Olası satın alımlar için her hafta tam anlamıyla binlerce kitaba bakıyoruz ve sizlere bakmaktan mutluluk duyacağız! Ancak, ilk önce okumak isteyebileceğiniz birkaç basit kural vardır, bu nedenle kitaplarınızı satma deneyiminiz herkes için sorunsuz ve hızlı bir şekilde ilerleyebilir:

1. Pazartesiden cumaya sabah 10’dan akşam 9’a kadar küçük miktarlarda kitap alıyor / satıyoruz; sadece cumartesi günleri sabah 10’dan akşam 9’a kadar ticaret için küçük miktarlara bakıyoruz ; ve sadece 12: 00-17: 00 saatleri arasında yalnızca pazar günleri pazar için bir çantaya veya kutuya bakacağız. Ancak, 3’ten fazla bankacı kutunuz ve / veya alışveriş çantanız varsa (yaklaşık 50 kitap), lütfen önce (818) 509 numaralı telefonu arayın. -2665 ana alıcımızın uygunluğunu kontrol etmek için – adı Dan ve normal saatleri Salı – Cuma arası, öğleden sonra 3 ile 9 arasındadır. HAFTA ARASINDAKİ KİTAP ALMAYACAKTIR.

Maltepe Kitap Alanlar

2. Biz sadece şahsen kitap alıyoruz – postayla kitap almıyoruz. Önemli miktarda kitabınız varsa (örneğin 1000 veya daha fazla bir kütüphane), bir ev araması planlayabiliriz; Lütfen bizi 0532 335 75 06 numaralı telefondan arayın) ve Dan ile bir zaman planlayabilirsiniz (Dan’in yukarıdaki # 1’deki saatlerine bakın). Üzgünüz, ancak en az 1.000 kitaptan daha az bir şey için ev aramaları yapacak zamanımız yok.

3. Kitaplarınızın hiçbirini kullanamazsak, bunları hediye kutularımızda bağış olarak bırakabilirsiniz.

4. Nadir veya daha pahalı olabilecek herhangi bir kitabınız varsa (örneğin, ilk basımları veya sehpa kitaplarını imzaladıysanız), gelmeden önce lütfen Dan ile konuşun.

5. Ciltli kitap ve ticari kitap kapaklı kitaplar için nakit para veya kredi öderiz (Pazartesi-Cuma); kitlesel piyasa ciltsiz kitaplar için çok fazla para teklif etmeyiz, ancak benzer değerde yaklaşık dörtte biriyle işlem yapacağız. Ciltli kitap ve ticari ciltsiz kitap için, kullanabileceğimiz kitaplara yaklaşık% 20 daha fazla kredi vereceğiz. Kredi almak ancak daha sonraki bir tarihte saklamak isterseniz, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir kredi fişi yazmaktan memnuniyet duyarız (ancak, kredi fişinizi kaybederseniz, değiştiremeyiz). Nakit ödemeler çek şeklinde olabilir (bizim takdirimize bağlı olarak).Maltepe İkinci El Kitap Alanlar eski osmalıca kitaplar.

6. Kitaplarınızı satın alırken nakit ödeme Maltepe İkinci El Kitap Alanlar

7. Önemli miktarda kitabınız varsa, lütfen bunları taşımak için kutular, plastik kutular veya dayanıklı poşet kullanın. Kitaplar zarar görebileceğinden, plastik poşet veya valiz önermiyoruz, çünkü bunları satın almayacağız.

8. Kitaplarınız bir süredir bir garajda veya başka bir açık alanda depolanmışsa, LÜTFEN onları getirmeden önce temizlemek için zaman ayırın. Aşırı kirli, tozlu, küflü veya kapalı kitaplara bakmayı reddedebiliriz. Kutunuza ulaştığımızda ellerimizin üzerinde kayan canlılar ile.

9. Yağmurlu günlerde kitap almayız.

10. Satın almadığımız bazı konular: Ders kitapları, işletme (ekonomi, finans, satışçılık, işletme biyografileri), sosyoloji, mevcut politika, hamilelik, eğitim, çocuk yetiştirme, seyahat, bilgisayar, diyet ve hukuk. Reader’s Digest özet kitaplarını veya çoğu kitap kulübü basımını satın almıyoruz. Dergi almıyoruz. Vurgulayan ya da kötü durumda olan çok az kitap alıyoruz. Çok satanlar listelerinden çok az kitap alıyoruz – zaten bol miktarda Grisham, Clancy vb. Var.

Maltepe İkinci El Eski Kitap Alanlar

11. Siz beklerken genellikle kitaplarınızdan geçebiliriz (unutmayın, bunu çok yaparız, bu yüzden biz iyiyiz!). Olağandışı bir unvanınız varsa, bir teklif yapmadan önce değerlerini kontrol etmek için zaman ayırabiliriz. Örtü fiyatının bir yüzdesini ÖDEMEZ; kitabı satacağımızın yarısına çeyrek çeyrek ödeme yapıyoruz. Ayrıca, çevrimiçi olarak 200 $ ‘dan satışa çıkan kitabı gördüğünüz için bunun gerçekçi bir fiyat olmayabilir; Deneyimimiz ya da bilgimiz olmayan çevrimiçi çok sayıda kitap satıcıları var.

12. Sadece bir kitap eski olduğu için, bu onu değerli kılmaz. Üzgünüz, ama 1897 matematik ders kitabınız veya Longfellow’un 1910 baskısı gerçekten cebinizi dolar faturalarıyla kapatacak… ama iki yıl önce yayınlanan bir kitap olabilir. Kitaplar değerli hale gelir, çünkü arzu edilirdir, eski oldukları için değildir.

13. Telefon veya e-posta yoluyla bir kitap değerlendirmemizi istemeyin. Üzgünüz, ama bir kitabın değerini tahmin etmekte çok fazla değişken var ve kitabı önümüzde görmeden yapamayız. Bu sadece koleksiyonlar için değil TÜM kitaplar için geçerlidir.

14. Kitaplarınızı satın alırken adil ve dürüst olmaktan gurur duyuyoruz. Otuz yılı aşkın bir süredir kullanılmış kitap işindeyiz, bu yüzden ne yaptığımızı bildiğimizi düşünmekten hoşlanıyoruz.

Maltepe İkinci El Kitap Alanlar Kitaplarınızı satmayla ilgili herhangi bir sorunuz olursa, lütfen 0531 981 01 90 numaralı telefondan bizi arayın veya bir posta gönderin . Bu zamana kadar okumak için zaman ayırdığınızdan dolayı teşekkür ederiz ve sizi yakında görmeyi umuyoruz!

Posted in Antika Yazılarımız-3

Related Posts

Call Now Button
https://www.xn--kadkyantikaalanyerler-kec96k.com/wordpress