0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Mecidiye İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Antika eşyalara olan ilginin artması şile birlikte antika alım satımı hizmeti sunan firmalar çok daha profesyonel bir hizmet anlayışı ortaya koyuyorlar.

Firmamız eski ve antika değeri olan kitapların alımı ve kitapseverler ile buluşturulmasında oldukça profesyonel bir hizmet anlayışı sağlıyor. Eski kitap alımının en güvenilir bir şekilde sağlamak adına kullandığımız donanım ve uzman yardımı ile en güvenilir fiyatları sunuyoruz. Mecidiye eski ikinci el kitap alan yerler arasında firmamız sizlere orijinal ve ilk basım garantisini sunuyor. Aradığınız tüm değerli ve orijinal eski ve ikinci el kitapları firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

Orijinal Plak Alım Hizmeti

Mecidiye plak alanlar arasında firmamız orijinal ve hali hazırda kullanılabilen plakların alım hizmetini ve aynı zamanda plak severlere satım hizmetini profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde tüm plak çeşitleri ile yüksek deneyim sahibi uzmanlarımızın rehberliğinde plak alım satım hizmeti sunuyoruz. Son derece profesyonel ve dünya standardındaki hizmet anlayışımız neticesinde sunduğumuz fiyatlar plak alan yerler tarafından öncü ve en güncel fiyatlar olarak kabul görüyor.

Firmamızın Garanti Kapsamında Antika Eşya Alım Satım Hizmeti

Mecidiye antika alanlar arasında firmamız hem oldukça geniş antika ürün yelpazesinde hizmet sunarken satışını gerçekleştirdiğimiz antikaların orijinalliğini garanti ediyoruz. Firmamızın sahip olduğu son teknoloji bilgisayar programları e antika alanında eğitim görmüş uzman personel kadrosu ile size bu garantiyi en üst seviyede sunuyoruz

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir