0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Ortaçeşme İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

En iyi fiyatlardan antika eşyalarınızın alımını talep edebilirsiniz. Müşterilerimize özel hizmet vermemiz, Ortaçeşme antika alanlar arasında ilk sırada olmamızı sağlamıştır.

Sizin için sunulan hizmette antikaya karşı bilinçli olunması ve incelemenin ardından en iyi fiyatın verilmesi önemli. Bunun için Ortaçeşme antika alanlar arasında sizi memnun etmek açısından hem iyi bir inceleme yapıyoruz hem de piyasaya göre en iyi fiyatı sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek, sunduğumuz avantajları değerlendirebilirsiniz.

Hangi Antika Eşyalar Alınıyor?

Hangi antika eşya alınıyor sorusunu sorabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aklınıza gelebilecek antika olan her türlü ürünü alabileceğimizi göreceksiniz. Antika vitrin, antika kitaplık, antika plak gibi pek çok antika ürünün alımı yapılıyor.

Ortaçeşme plak alanlar aracılığıyla direkt olarak satmak istediğiniz antika plağın satışını yapabilirsiniz. Kısa süre içinde plak çalar, plaklar incelenir. Hemen ardından size fiyat söylenir. Sizin fiyatı onaylamanız durumunda alım olacaktır.

İkinci El Kitaplarınızı Satabilirsiniz

Satmak istediğiniz ikinci el kitaplarınız için de alım yapıyoruz. Sizin direkt olarak satmak istiyorum dediğiniz kitapları incelememize sunmanız yeterli. Kitapların yeniden kullanılabilir olması ya da ne kadar eski olduğu göz önünde bulundurularak fiyat verilecektir. Ortaçeşme eski ikinci el kitap alan yerler arasında en iyi fiyatı verdiğimizi göreceksiniz. Gönül rahatlığı ile satmak istediğiniz kitapları satabilirsiniz.

İkinci el eşyalarınızı alıyoruz…


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir