0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Pendik Antika Berat Ferman Hüccet Alanlar

Pendik Antika Berat Alanlar

Osmanlı döneminde kullanılan parçalar için antika alım satım hizmeti ile bir araya getirmiş olduğunuz parçaları antika severler için yeniden satışa sunmaktayız.

Osmanlı döneminde özellikle kullanılmakta olan buyruklar için Pendik antika berat alanlar olarak elinizde bulunan evrakları satın almaktayız. Farklı durumları belirtmek amacıyla hazırlanacak olan buyruklar özellikle Osmanlı döneminde padişahlar tarafından verilmekteydi. Bu nedenle koleksiyoncular ve antika severler tarafından özellikle tercih edilebilecek parçalar arasında yer almaktadır.

Özel olarak hazırlanmış olan fermanlar konusunda Pendik antika ferman alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleri ile elinizde bulunan bu tarz belgeleri bir araya getirmekteyiz. Detaylı olarak yapılacak incelemeler sayesinde ekibimiz değerine uygun fiyat belirlemektedir. Osmanlı döneminde kullanılan farklı belgeler için Pendik antika hüccet alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleri ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda elinizdeki bu değerli eserleri değeri üzerinden satın almaktayız. Özel olarak hazırlanmış olan belgeler için mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Antika Mektup Alanlar

Eski dönemlerde padişahlar tarafından yazılmış olan mektuplar veya farklı isimler tarafından kaleme alınmış olan özel mektuplar için Pendik antika mektup alanlar hizmetiyle elinizde bulunan bu değerli eserleri bir araya getirmekteyiz. Geniş hizmet kapasitesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz alım satım hizmetleri kapsamında özellikle ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda kaliteli hizmet almanız için çalışmaktayız. Belirlenecek olan fiyat seçenekleri uzman ekibimiz tarafından yapılan kontroller doğrultusunda belirlenmektedir.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir