0531 981 01 90 Antika Alanlar Piyasa Üzerinde Nakit Alımı
Menü Kapat

Kadıköy Antika Alanlar

Kadıköy Antika Alanlar
Kadıköy antika alanlar olarak satmak istediğiniz antikalarınızı gerçek değerleri üzerinden satın alarak istediğiniz satış işlemini gerçekleştirebiliyoruz.
Uzun yıllardır antikalar ile iç içe oluşumuzdan dolayı sürekli olarak antika satışı yapmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından müşterilerimiz gelmektedir. Ellerinde bulunan ve artık satmak istedikleri bütün antikaların değerleri üzerinden satın alınmaları sayesinde bütün müşterilerimizin memnun ayrılmalarını sağlayabiliyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde getirdiğiniz antikaların gerçek değerleri kolaylıkla saptanabilmektedir.
Antikaların Fiyatlarının Belirlenmesi
Öncelikle gelen ürünlerin antika olabilmeleri için uzun yıllar önce imal edilmiş olmaları ve aynı zamanda önemli bir ürün olmaları gerekmektedir. Gelen antikaların ana maddeleri ya da ne için üretilip kimler tarafından kullanıldıkları fiyatlarını direk olarak etkilemektedir. Bu nedenle Kadıköy antika alan yerler olarak öncelikle gelen antikaların durumları ve bu kriterlere uygunlukları kontrol edilecektir. Yapılan kontroller neticesinde gelen antikaların piyasadaki satışları da incelenerek en uygun fiyatın belirlenmesi sağlanabilecektir.
Antika Satışlarında Kanuna Uygunluk
Antikaların alınıp satılmaları işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken yasal işlem yapılıp yapılmadığıdır. Yapılacak olan satışlara ya da alışlara konu olan antikaların kesinlikle yasal prosedürlere uygun olarak yapılması gerekmektedir. Alanında uzman ekiplerimizin yapacakları incelemeler sonucunda antikaların satışlarının kanunlar karşısında herhangi bir sorun olmaması da kontrol edilmektedir.
Siz de elinizde bulunan ve satmak istediğiniz antikalarınız için Kadıköy antika alan yerler sıralamasında ilk sırada yer alan yerimize getirebilirsiniz.