Menü Kapat

Şişli Antika Eşya Alanlar

Şişli Antika Eşya Alanlar

Antika eşya alanlar firması Şişli

Şişli da sizlere hizmet etmekten

Tel:0531 981 01 90 ve 0532 335 75 06

antikaci77@gmail.com
ANINDA KAPIDA HİZMETİYLE EŞYALARINIZIN FİYATINI ÖĞRENİN
Şişli bölgesinde antika alanlar olarak evlerinizdeki eski ürünlerinize talibiz. Sizlerin kullanmaktan sıkıldığı ve artık ihtiyaç duymadığı ürünleri satın alıyoruz. Satın alım işlemini sizlerinde uygun gördüğü ve kabul ettiği fiyatlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Antika eşya alanlar firması  da sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar. Sizlerden aldığımız ürünleri yine Şişli antika alanlar olarak aynı bölgede veya farklı bir semtte pazara sunuyoruz.
Bir antika dükkanında antikalar satarak, bir açık artırma zorunluluğu olmadan ya da değeri hakkında yanılmadan eski eşyalarınızı
satarak ürün için nakit ücret alacaksınız. Ayrıca, alıcılardan yapılan işlemlerin baş ağrısından, kredi kartı ödemelerini toplamaktan,
nesneyi paketlemekten ve narin eşyalarınızı nakletmekten de kaçınırsınız.Bizler Şişli antikacısı olarak bunları sizin adınıza yaparız.
Firmamız 7/24 destek ve hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.Bu sayede siz değerli müşterilerinin ürünlerine sürekli destek verebilmektedir.

Şişli Antika Eşya Alanlar

Ayrıca ürünlerinizin değerini net bir şekilde belirler ve size fiyat teklifi sunarız. Kabul etmeniz durumununda ürünlerinizin değeri tarafınıza nakit olarak ödenip paketleme aşamasına geçilir.
Evinizdeki eski antika ürünlerinizi satmak veya değerini öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman personelimiz anında ürünlerinizin değerlerini sizlere iletecektir.
Akabinde ürünlerinizi satmak istemeniz durumunda nakit ödeme ile ürünlerinizi satın alacaktır.
Aslında, bir antika dükkanında eşya satmak o kadar popüler bir girişim haline geldi ki, hemen hemen her şehir aktif olarak
antika objeleri için bir dükkan arayışı içindedir.Yakındaki bir yere ulaşmak için en iyi sonuç “Şişli antika eşya alanlar”
bir internet araması yapmaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button