0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Tuzla Antika Terazi Alanlar

Tuzla Antika Baston Terazi Antika Mobilya Alanlar

Tuzla antika terazi alanlar olarak geçmişten sizlere gelmiş olan güzel antikalarınızı gerçek değerleri üzerinden satın alabiliyoruz.

Antika ürünlerin satın alışları kadar satışları da oldukça önemlidir. Öncelikli olarak doğru ve güvenilir yerlerden yapılması sizlerin değerlerinin altında satış yapmamanız için çok önemlidir. Uzun yıllardır bu sektörde kaliteli hizmet veriyor olmamızdan dolayı tercihlerinizde ilk sırada yer alıyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde yapılan alış ve satış işlemlerinde antikalarınızın doğru değerlendirilmeleri de sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

Antika Baston Alımı

Geçmiş dönemlerde sadece yürümekte zorlananların değil aynı zamanda bir aksesuar olarak da kullanılan bastonlar çok değerlilerdi. Baston ustaları tarafından yapılmış olan bu eserler günümüze korunarak gelmiş olması sayesinde meraklılarına satılmak üzere Tuzla antika baston alanlar tarafından satın alınmaktadır. Üzerlerindeki el emeği işlemelerin ve aynı zamanda ustaların ustalıklarını konuşturdukları antika bastonlarınızı bizlere gerçek değerlerinden satabilirsiniz.

Antika Mobilya Alanlar

En çok talep edilen ve aynı zamanda en çok satılan antikalar mobilyalardır. Özellikle ustalarının bin bir emek vererek yaptıkları yatak başlıkları uygulanan sanattan dolayı çok fazla talep görmektedir. Birçok farklı ahşap cinsinin oyularak yapıldığı sanat eserleri geçmişte oldukça yüksek fiyatlara alıcı bulurlardı. Bu nedenle günümüzde antika değeri taşıyan bu yatak başları da aynı şekilde yüksek fiyatlara satılabilmektedir. Siz de antika mobilyalarınızı Tuzla antika yatak başı alanlar firmamıza getirerek satabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir