0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Tuzla Antika Büfe Alanlar

Tuzla Antika Büfe Semaver Eski Porselen Alanlar

Antika kullanmak isteyenler için farklı tarzlarda hazırlanmış olan antika büfeler özellikle dekorasyonda yer verilecek mobilyalar arasında yer almaktadır.

Farklı tarzlarda hazırlanmış olan modeller için tuzla antika büfe alanlar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleri ile özellikle evde kullanmak istemediğiniz parçaları satın alarak mağazamız içerisinde yeniden satışa sunmaktayız. Kullanılan malzemelerin yanı sıra antika mobilyaların hangi döneme ait olduğu yapılacak olan incelemeler konusunda önemlidir. Bu nedenle uzman ekibimiz gerekli itinayla göstererek satmak istediğiniz büfenin değerine uygun fiyat belirlemektedir.

Çay demlemek için kullanılacak olan semaverlerin özellikle eski dönemlere ait olması antika değerine sahip olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tuzla antika semaver alanlar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleri ile eski ama antika olan semaverlerinizi satın almaktayız. Farklı boyutlarda ve özelliklerde hazırlanmış olan modeller için gerçekleştirilen incelemeler sırasında ekibimiz hangi döneme ait olduğunu belirleyerek buna uygun şekilde değeri üzerinden fiyat belirlemektedir. Kısa sürede güvenli şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleri ile en iyi şekilde hizmet almanız için çalışmaktayız.

Antika Porselen Alanlar

Porselen eşyaları sevenler için özellikle eski dönemlerde özel olarak hazırlanmış olan farklı porselen eşyaların kullanımı söz konusu olmaktadır. Tuzlada hizmet almak isteyenler için tuzla antika porselen alanlar arasında gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemlerinde göstermiş olduğunuz hassasiyet ile en iyi hizmeti almanızı sağlamaktayız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir