0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Tuzla Antika Duvar Saati Alanlar

Tuzla Antika Gümüş Müzik Dolabı Saat Alanlar

Dekor amaçlı ya da değeri nedeniyle tercih edilecek olan antika duvar saatleri konusunda farklı seçenekleri bir araya getirerek mağazamızda satışa sunmaktayız.

Kullanmadığınız antika eşyalar için tuzla antika duvar saati alanlar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemi ile satmak istediğiniz bu eşyaları değeri üzerinden satın almaktayız. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan mağazamız yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak özellikle en iyi fiyat seçeneği üzerinden satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Özel tasarlanmış olan antika eşyalar günümüzde dekorasyonda sıklıkla yer verilen parçalar arasında yer almaktadır. Farklı dönemlere ait olan eşyalar için belirlenecek olan fiyat seçenekleri eşyaların değerine uygun şekilde hesaplanmaktadır. Kaliteli hizmet sunmak adına tuzla antika müzik dolabı alanlar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemlerinde özellikle belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından ödün vermeden taleplerinizi karşılamaktayız.

Antika Alım Satım

Tarihin izlerini taşımakta olan parçalar koleksiyoncular ve antika severler tarafından farklı şekillerde kullanım için tercih edilmektedir. Sahip olduğu değer sayesinde özellikle yoğun ilgi görmekte olan antika eşyaları tuzla antika gümüş alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleri ile değeri üzerinden satın almaktayız. Uzman ekibimiz tarafından yapılan kontroller ile elden çıkartmak istediğiniz parçaların değeri belirlenerek buna uygun fiyattan hesaplanmaktadır. Onay vermeniz halinde kısa süre içerisinde gerçekleştirilecek satın alma işlemleriyle parçaları satın alarak mağazamızda yeniden satışa sunmaktayız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir