0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Tuzla Antika Bakır Sini Alanlar    

   Tuzla Antika Şamdan Bakır Sini Eski Tabak Alanlar

Tuzla antika bakır sini alanlar olarak elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz sini, tabak ya da şamdan gibi antikaları değerleri üzerinden satın alabiliyoruz.

Antika ürünlerin satış ve alış işlemleri oldukça dikkatle ve aynı zamanda güvenilir yerlerden yapılması gereken işlemlerdir. Hem satın alırken hem de satarken gerçek değerleri üzerinden işlem yapıldığına emin olmak gerekmektedir. Bu sayede satmak istediğiniz antikalarınızın değerinin çok altında bir fiyat almanız da engellenebileceği gibi çok da değerli olmayan antikalara yüksek fiyatlar vermek zorunda kalmayacaksınız. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde antikalarınızı değerleri üzerinden satın alarak sizleri mağdur etmemiş oluyoruz.

Antika Tabak Satışı

Özellikle Osmanlı ya da daha eski dönemlerde kullanılan tabakların satışları Tuzla antika tabak alanlar olarak en çok karşılaştığımız işlemler arasında yer almaktadır. Satmak istediğiniz antika tabaklarınız alanında uzman ekiplerimiz tarafından incelenerek gerçek değerleri tespit edilebilecektir. Bu sayede ihtiyacınız olan farklı bir yerde kullanabileceğiniz bir paraya sahip olabileceksiniz.

Antika Şamdan Satışı

Bir diğer satışı en çok yapılan antikalar da şamdanlardır. Geçmişte evlerde sıkça kullanılan şamdanlar eğer yeterince geçmişte kullanılmış ve özellikleri el veriyorsa antika olarak adlandırılabilecektir. Bu şekilde elinizde bulunan antika şamdanları siz de bizlere getirerek gerçek değerleri üzerinden satış yapabileceksiniz. Tuzla antika şamdan alanlar olarak sizlere güvenilir hizmet vermek için uzun yıllardır çalışmalar yapabiliyoruz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button