0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Tuzla Antika Sandık Alanlar

Tuzla Antika Sandık Takunya Elbise Alanlar

Eski zamanlarda özellikle eşyaların saklanması için kullanılmakta olan antika sandıkları günümüzde de dekorasyonda kullanılmaktadır.

Dekorasyonda yer vermek ya da sahip olduğu değer nedeni ile satın almak isteyenler için tuzla antika sandık alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemlerinin ardından almış olduğumuz modelleri mağazamızda satışa sunmaktayız. Farklı detaylar ile şekillendirilmiş olan sandıklar özellikle kullanacağınız alana uygun şekilde tercih yapılmasını sağlamaktadır. Antika eşyaları sevenler ya da elden çıkartmak isteyenler için mağazamız alım satım hizmeti sağlamaktadır.

Geçmiş dönemlerde kullanılmış olan eşyalar günümüzde antika değerine sahip olmaktadır. Özellikle elinde bu tarz elbise bulunduranlar için tuzla antika elbise alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleri ile saklayamadığınız ya da elden çıkartmak istediğiniz eşyaları değeri üzerinden satın almaktayız. Tamamen profesyonel şekilde yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda özellikle en iyi hizmeti alabilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.

Tuzla Antika Takunya Alanlar

Özellikle eski zamanlarda sıklıkla kullanılmakta olan takunyalar günümüzde antika değerine sahip olması nedeni ile koleksiyoncular ya da antika severler tarafından talep görmektedir. Eski dönemlerden elinizde bu tarz eşyalar bulunması halinde farklı sebeplerden dolayı elden çıkartma ihtiyacı duyduğunuz her durumda tuzla antika takunya alanlar olarak yapmış olduğumuz çalışmalar ile taleplerinizi karşılamaktayız. Nakit olarak gerçekleştireceğimiz ödemeler sayesinde satmak istediğiniz antika eşyaların kısa süre içerisinde satın almaktayız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button