Menü Kapat

İstanbul Antika Alanlar Antikacı Dükkanları

Antika Alanlar

Antika Alanlar Dükkanımız Eski Eşya Alım Satım Kullanılmış Antika Mobilya,Okunmuş Kitap,Plak Kayıtları Almaktadır.Eğer bu ürünlere sahipseniz biraz para kazanabilirsi,niz.

Evinizin çevresinde sahip olabileceğiniz ve kayda değer miktarda paraya değebilecek birçok nesneye çok şaşırmış olabilirsiniz. Asla değerli olmadığını düşündüğün şeyler olabilir. Evinizde herhangi bir antika koleksiyon öğesinin olup olmadığını nasıl öğrenebileceğinizi inceleyelim. En iyi yerlerin nerede değerlendirileceğini öğrenelim. Biraz para kazanabilir ve borç almak zorunda kalmazsınız .

Yıllar önce, tipik koleksiyoncuların pullar, madeni paralar ve BT telefon kartları gibi eşyalarının, nadir bulunan bir video kaseti  ikinci el kitap veya plak  albümü kadar popüler veya değerli olmayacağını kim düşünebilirdi? Çatıdaki çirkin 70’in resmi ya da bir zamanlar büyükannenize ait olabilecek bir seramik heykel artık bir servete değer olabilir! Kişisel eşyalardan aile yadigarılara, evin etrafında ya da çatı katında ya da garajda bir kutuda bulunabilecek şeyler paraya değer olabilir. Nadir veya sınırlı tedarikte olan ürünlerle daha da fazla antikalar olabilir.Bu sebebden sağa sola vermeden antika alanlar dükkanını aramanızı istemekteyiz.

Plak-long player-45 devir plaklar-plak alanlar nerede satabilir

Eski plaklar, evinizdeki en pahalı şeyler arasında olabilir. Birçoğumuz plak koleksiyonlarımızdan kurtulduk ve CD’lerin müzik dinlemenin en yeni yolu haline geldiği 80’lerde teknolojiyi geri almak için koştuk. Bugün plak kayıtlar çok büyük bir geri dönüş yapıyor. Birçok performans sanatçısı yeni albümlerini plak üzerinde olduğu gibi her zamanki gibi yayınlar. En değerli plaklar astronomik para miktarları için el değiştiriyor. Kimler aldığını biliyormusunuz plak alanlar veya plak alan yerler diye aradığımızda karşınıza çıkan isimlere göz atınız.

Ringo Star’ın “Beyaz Albüm” ün kişisel kopyasının Aralık 2015’te 790.000 dolara satıldığını biliyor muydunuz?

Elinizde kayıtlar eski albümleri plak alanlar almakta bunların dükkanı nerde derseniz Kadıköy ve Şişli Antika Eşya Mağazası faaliyet göstermekte.

2.Eski oyuncak

Değerli, vintage oyuncaklar için evinizi kontrol edin. Klasik oyuncaklar, kutulanmış ve iyi durumda olduklarında büyük kazançlar için satılabilir, ancak çok sevilenler bile aranır.Eski oyuncak alınır.Oyuncak alanlar bunlarıda almakta Lego setleri özellikle orijinal alış fiyatlarının birkaç katına kadar satış yapan setlerle popüler. Otomobiller, bir başka popüler koleksiyoncu ürünü, özellikle Hot Wheels ve Tonka oyuncakları. Porselen tahsil bebekleri, özellikle de erken Amerikan olanları, durumları ne olursa olsun, Sindy, Barbie bebekleri ve Star Wars oyuncaklarının yanı sıra yüksek fiyatları da emredebilir.

3.Çay ve yemek setleri

Çay ve yemek takımları, sahip olduğunuz en pahalı şeylerden bazıları olabilir. Aile çanak çömlek genellikle kullanılmayan tutulur ve nesilden nesile aktarılır. Bu koleksiyon antikalardan bazıları şaşırtıcı miktarda paraya değebilir. Hasar olmaması ve setin eksiksiz olması önemlidir. Bu tür eşyalar tavan arasında bir kutuya konularak sizin için işe yaramayabilecek klasik bir örnek. Bununla birlikte, size biraz ekstra para sağlayabilir ve garantör borç almak zorunda kalmamanızdan ve bundan faydalanacak birisinin keyfini çıkarmanızı önleyebilir.

çat seti ve gümüş

4.Seramik ve gümüş eşya alanlar
Gümüş Alanlar eşya üreticisi, yaşını ve nerede üretildiğini görmenizi sağlayan her zaman açıkça belirtilmiştir. Şu anda çok popüler olmasa da, gümüş birkaç kilo daha getirmek için ağırlıktaki değeri için hala satılabilir. Herhangi bir değere sahip seramiklerin, çevrimiçi ortamda kolayca kontrol etmenizi ve ne zaman ve nerede yapıldığını ve ne tür bir değere sahip olduklarını öğrenmenizi sağlayan taban üzerinde açık bir damga bulunur.

5.Antika Mobilya ve aydınlatma armatürleri

Değerli olan önceki yüzyıllardan kalma sadece tahsil edilmiş antikalar değildir. Art Deco ürünlerinin ev tasarımında oldukça popüler hale gelmesiyle, 20’li ve 30’lu yıllardan kalma eski bir masa veya lamba, siz fark etmeden oldukça değerli olabilir. 70’lerden gelen Eski Ikea mobilyaları, ilk satın alındığında ödenen bedelin on katına kadar satış yapıyor. Bu öğelerin çoğu, üretildikleri sırada popüler değildi, bu da hattın düşmesine neden oldu ve pek fazla yapılmamasına neden oldu, bu da bugün nadiren aranıyordu.Antika Mobilya Alan Yerler halı kilim eski eşya alımı satımı kolleksiyon mobilyalar genel itibari ile her evde muvcut.

Antika Dükkanı

6.Kitaplar ve çizgi romanlar

,İlk olarak birkaç kuruş için satın alınan eski çizgi romanlar on binlerce pound değerinde olabilir, aslında 1. baskı Superman çizgi romanlarında milyonlarca. Tipik olarak daha değerli olan çizgi romanlar, yeni bir kahramanın veya kötü adamın tanıtıldığı, özellikle de bugünün aksiyon filmlerinde ünlü olanları, onları birçok koleksiyoncu ile daha alakalı kılanlardır.Texas-Zagor-Reks-Ten Ten-Kuruşlu çizgi roman.

7.Antika Kıyafet ve aksesuarlar
Antika Kıyafetler ve aksesuarlar çok değerli olabilir. Hayır dükkanına bir çanta çantasını almadan önce durun ve ne fırlatıp attığınıza daha yakından bakın. 60’lı ve 70’li yılların tavan arasında bırakılan klasik giysiler bir servete değer olabilir. Artık daha modern tasarım öğeleri bile, onlar için ödediklerinden daha değerli olabilir. Değerli kıyafetler üreten sadece ünlü tasarımcılar değil. Ayrıca, daha az bilinen tasarımcılar şimdi aralıklarını ürettiklerinden daha popüler hale geliyor. Şu anda neyin satıldığını görmek için çevrimiçi olarak kontrol edebilirsiniz.

8.Antika Resimler ve çizimler
Şaşırtıcı derecede değerli olabilecek tüm resim ve çizimlere bakmaya çalışın. Çin Hanım gibi 70’lerin Botlarında satılan ucuz baskılar artık yüz lira kadar çevrimiçi satış yapabiliyor. Bu resimlerin bir kısmı hala İngiltere’deki oturma odalarına duvarlar süslüyor ya da çatı katlarında gizlenmiş durumda. Çalışmaları günümüzde popüler hale gelen ve daha az bilinen sanatçılar tarafından evinizde asılabilen Antika resim ve çizimler, açık artırmalara tabi tutulabilir ve iyi bir para karşılığında satılabilir. Son derece şanslı olabilir ve sizi bir servet haline getirebilecek nadir bir antik koleksiyon bulabilirsin.

Antika Alanlar

Antika ürünlere olan talebin artması ve insanların evlerinin görselliğini sağlamadan antika ürünlere çok daha fazla yer vermesi ile birlikte antika alan firmaların sayısının arttığı görülüyor
Antika ürünlere olan ilgi kimileri için koleksiyon amaçlı olurken kimileri ise yaşam ve çalışma alanlarının dekorasyonunda farklılık ve estetiklik sağlamak için yapılıyor. Ülkemizde antika ürün çeşitliliği coğrafi önemi ve kültürü sebebi ile oldukça üst seviyede yer alıyor. İnsanların alım gücü ile birlikte antika ürünlere olan ilgi arasında çok büyük bir paralellik yer alıyor. Antika alanlar arasında firmamız hizmet anlayışı ve profesyonelliğimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Yasal Çerçevede Antika Eşya Alım Hizmeti

Antika alan yerler arasında firmamızın sunduğu alım hizmeti tüm yasal izin ve yönetmelikler doğrultusunda belgeli olarak sunuluyor. Alanında uzman personellerimiz sayesinde fiyatlama ve alım satım işlemleri en güvenilir ve yasal çerçevede sunuyoruz. Firmamız bünyesinde her zaman orijinal antikaların alımının sağlıyoruz. Bunun sağlamak içinde teknolojik donanımlardan yoğun ve etkili bir şekilde yararlanıyoruz. İnternet sitemiz fiyatlama hizmeti sunarken hizmetin her aşamasını antika sahiplerine açarak güven duygusunun en süt seviyede yaşanmasını sağlıyoruz.
Antika Eşya Sektörüne Olan İlgi
Antika alan firmalar arasında işletmemiz sunduğu profesyonel ve güven odaklı hizmet anlayışı ile antika sahipleri tarafından antika alan firmalara olan güven kaybını yok ediyoruz. Bu sayede normalde çok nadir bulunan antikaları bile sizlere sunabiliyoruz.

Related Posts

Call Now Button
WhatsApp Destek