0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Biz tutkulu antika alıcıları. Sizden harika bir şey satın almak istiyoruz!

Sizin gibi insanlardan satın alıyoruz!

Kimse daha fazla ödemez!

Satılacak bir şeyiniz olduğunda, her zaman bizi düşünmenizi istiyoruz. Tecrübeler bize, uygun fiyatlarla ödeme yaparak, satıcıların bize tekrar satış yapmak için geri döndüğünü ve bizi arkadaşlarımıza ve ailemize tavsiye ettiklerini göstermiştir.

Mevcut pazarı iyi anlıyoruz; Bununla birlikte, bize bir ürün teklif ettiğinizde bir bedel sahibi olmak sizin yararınızadır. Bu bize araştırma yaptığınızı ve öğenizin değerini anladığımızı bildirir. Genellikle ilk teklifinizi alırsınız. Fiyatınızın pazar ile uyuşmadığını düşünürsek pazarlık edeceğiz. En kötü durumda, karşılıklı olarak kabul edilebilir bir fiyat bulamazsak, öğeniz için piyasa talebi hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Öğelerinize nasıl değer veriyorsunuz?

Genellikle satıcılar satmaya karar verdiklerinde akılda finansal bir hedefe sahip olurlar. Satılacak birden fazla ürününüz varsa, bize bildirmek çok yararlı olur, böylece amacınız doğrultusunda sizinle birlikte çalışabiliriz. 
Çevrimiçi araştırma yaparsanız, sorulan fiyatları değil satılan fiyatları bulmak önemlidir. Satılan fiyat, pazar fiyatını belirleyen şeydir. Fiyat sorma çılgınca değişir ve pazarlık için çok kullanışlı değildir.

Neden bize satmalısın

Her gün ulusal pazarda alış ve satış yapıyoruz. Mevcut piyasa fiyatlarını anlamak için kendi araştırmalarımızı da yapıyoruz. Bu araştırma bize makul bir fiyata pazarlık yapma güvenini veriyor. Bir anlaşmaya vardığımızda güvenlik, depolama ve pazarlamadan biz sorumluyuz. Başarılı bir satıcı oldunuz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir