Menü Kapat

Antika Beşikler Antika Beşik Alanlar

Antika Beşikler

Beşikler bir zorunluluk olarak başladı – kolaylık değil!

Araştırmalar annelerin sık sık çocuklarını evde bıraktıklarını, tarlalarda çalışmaya ya da başka işler yapmaya gittiklerini göstermektedir. “Tarlalara götürülen bebeklerin daha az kazası olmuş olabilir, ancak varlıkları işe karışmış olabilir. Bu nedenle çocuklar, yaşlarının önemli bir kısmı için kundaklandı ve çoğunlukla antika bir beşikte (veya bir antika beşikte) bırakıldı. zaman bir kundaklanmış bir bebeğin bir beşik / beşikteki güvenli olduğunu hissetti ve yalnız bırakılabilirdi: Çocuklar kundaklanmayacak kadar yaşlandıklarında, antika beşiklerine / beşiklerine bağlandılar, bu onların evlerinde gezinmelerini ve yaramazlıklarına engel oldu. ya da kendilerini tehlikeye sokan anneler, bunun kazaları önleyeceğini düşünüyorlardı, ancak beşikler / beşik yangınları, bebekler için en önemli ölüm sebebi idi. antika bebek karyolalarıyla sınırlıyken, genellikle bebekleri denetlemekten sorumlu tutuluyorlardı. Tavşan Tavşanı Demir Gölgelik Bebek Antika Yatağı – Altı küçük tavşan, uyumak için sürüklenirken küçük şirketinizi korumak için yeni zirvelere atladı. Korsikanın gölgelikli bu demir yatağı, modern bir görünüme sahip klasik bir tasarıma sahiptir.

Antika Beşik Alanlar

Yüzyıllar boyunca bu tasarımlar oldukça tutarlı kalmıştır. Bu aynı zamanda muhafazakar eğilimleri takip eden beşikler ve beşikler için de geçerlidir. Aralarında tahta kapüşonlu olan basit kutu benzeri beşikler, en eski beşikler arasındaydı ve kırsal Amerika’da 19. yüzyıla kadar yapılmaya devam edildi. 19. yüzyıldan kalma antika beşikler ve beşikler, bazen yatak tasarımlarına dayanan daha şık olanları içeriyordu. Bu aynı zamanda sehpa tabanlarında yükseltilmiş beşikler göründüğü zamandır.
Piyasada antika beşiklerin ve beşiklerin mevcudiyeti tahmin edilemez. Bazı türler sık ​​sık ortaya çıkar, ancak kaliteli erken örnekler ve daha sonraki şık modeller daha az yaygındır.

Antique High Post Demir Rüyası Bebek Yatağı Kreşinize sınıf ve zerafet ekleyin. Bu Antik poster yatağı en iyi malzemelerden elde üretilir. Her parça elle kesilir; elle bükülmüştür ve her bir bağlantı eklemi erimiş metalin bir kalıba elle dökülmesi ile oluşturulmaktadır.

Antik şaheser demir bebek beşik Bir tür bebek biri için benzersiz bir görünüm. Bu demir antika beşik, geçmişin başyapıtıdır. Her parça elle kesilir; elle bükülmüş ve her bir bağlantı eklemi erimiş metalin bir kalıba elle dökülmesi ile oluşturulmaktadır.

Eski Beşik Alanlar

Antik beşiklerden sonra en çok arananlardan biri “ülke beşiği” dir. Tipik olarak düz, düz yanlara, her iki tarafın da ortasındaki kavisli kesme kollarına ve düz bir tahta tabana sahiptir. En çok çam ağacından yapılmışlar ve dövme demir çiviler kullandılar. Rockçılara monte edilen beşikler ve beşikler 17. ve 18. yüzyılların çoğunda popülerdi.

Antika Beşikler ve Beşikler İçin Vuruş Toplama

Çam, sömürge çağındaki beşikler için en yaygın odun olmuştur, ancak kiraz ve diğer meyve odunları da kullanılmıştır – amatör dolap yapımcıları özellikle bazı ince meyve ağaçlarını kullanmaktan hoşlanıyorlardı.
Basit kızaklar kolay bir şekilde değil, en çok 1800’den önce yapılanlar; Bundan sonra, moda çok önemli bir etki haline geldi ve beşikler minyatür yataklar gibi oldu. beşiklerin en büyüğü inşaatta dövme demir çiviler kullanmış olacak. Bunun ardından, ahşapta dil ve oluk ve eski tutkal parçaları ile çok daha fazla iş görürsünüz.
Vidalar muhtemelen bir parçanın gerçekten antika bir beşik olmadığı ya da yeniden inşa edilmiş olduğu ölü bir hediyedir – Mobilyaların yapımında vidalar yaygın olarak kullanıldığında, basit beşikler ve beşikler modası geçmeyen kısımlardır.

Antika beşik alan antikacı, Antika beşik alan , Antika beşik alan, Antika beşik alan, Antika beşik alan firmalar, Antika beşik alımı yapanlar, Antika beşik satmak istiyorum, Antika beşik hediye etmek istiyorum, Antika beşik değerlendirmek, Antika beşik satmak, Antika beşik alımı yapıyorum, Antika beşik satışı yapıyorum,Antika beşik kaç para, Antika beşik ne kadar eder, Antika beşik fiyatı, Antika beşik vermek istiyorum, Antika beşik alan dükkanlar, Antika beşik kim alır, Antika beşik atıyorum, Antika beşik nasıl satabilirim, Antika beşik satsam ne olur, Antika beşik alıcısı, Antika beşik alım satım, Antika beşik alan satan, Antika beşik alıcılar satıcılar,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek