Menü Kapat

Antika Avize Alan Yerler

Antika Avize Alan Yerler

Antika eşya denilince pek çok insanın evinde bulunan ve akla ilk gelen eşyalar arasında avize çeşitleri yer alır. Geçmişten günümüze gösterişi ve tarzıyla dekorasyonların tamamlayıcı parçası olarak görülen avizeler antika eşyalar arasında da sıklıkla bulunan parçalardan biridir.

Avize Alan Yerler

Bundan dolayı özellikle eski eşyalara merakı olan kişiler için avize satın almak büyük bir tutkudur. Bu amaçla antika avize alan yerler pek çok insan tarafından merak edilir. Buna yönelik olarak uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmamız aradığınız her türlü antika avizeyi bulabilmeniz için sizlere yardımcı olur. Firma bünyesinde antika avize satın alabileceğiniz gibi bunların satışını da yapabilirsiniz.

Antika Avize Alımı

Antika avize modelleri sayesinde evlerde kullanılan aydınlatmalara yeni bir tarz kazandırılabilir. Gün geçtikçe ev dekorasyonlarında daha yaygın hale gelen bu avizelere olan talep sürekli artmaktadır. Özellikle yüksek tavanlı evlerde gösterişli ve antika avizeler daha sık tercih edilir. Evin güzelliğini tamamlayan ve geleneksel olmasıyla ayrı bir hava yaratan antika avizeler evlerin yanı sıra ofislerde de kullanılır. Birbirinden farklı model seçeneklerinin bulunması avizeleri daha da kullanışlı hale getirir. Bu noktada antika avize alımı konusunda önemli bir yer edinen firmamız ihtiyaç duyduğunuz tarzda antika avizeyi sizlere temin edebilir. Firmamız bünyesinde avizelerinizle ilgili hem alım hem de satım işlemlerini kolayca ve kısa sürede yapabilirsiniz.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Antika avizeleriniz eski taşlı mariterez avizeler alınmaktadır.Antika avize satışı eski avize alan yerler,

Bu eski armatürleri artık istemiyorsanız, zanaatkarlarımız her zaman benzersiz bir şeyle tadilatta olabilecekleri antika aydınlatma ararlar. Bağlantılı zemin lambaları, masa lambaları, aplikler, gömme montaj armatürleri veya tamir edebileceğimiz avizeler için size ödeme yapacağız. Zanaatkarlarımız tipik olarak 1950’lerden ve daha önceki dönemlere ait ürünleri ararlar.

Kadıköy Aydınlatma Galerisi’nde personelimiz, avize aydınlatmanın parasal değerini doğru bir şekilde değerlendirme uzmanlığına sahiptir. Bize gerekli tüm bilgileri gönderdiğinizde, lamba, aplik veya avizenizi fiyatlandırmak için basit bir işlemi takip ediyoruz.

Sizden Neye İhtiyacımız Var:

  • Işık fikstürünüz veya lambanızın fotoğraflarını çekin. Yakın çekimler, farklı açılar ve tüm taraflar her bir parçayı daha iyi değerlendirmemize yardımcı olur.
  • Bir e-postadaki resimleri iletişim bilgilerinizle antikaci77@gmail.com adresine ekleyin.
  • Lütfen demirbaş eşyalarının karşılığını almak istediğin parayı ekle

E-postanıza eklenen resimleri inceledikten sonra, 36 – 48 saat içinde ekibimizden haber alacaksınız. Lamba veya armatür değerleme ya da değerlendirme yapmadığımızı not etmek önemlidir.

Aydınlatma armatürlerini, yıkım veya tadilattan önce binalardan kurtarıyoruz. Eski avizelerinizi fotoğraflarını konut villa mülklerden gönderin veya daha fazla bilgi için bizi  0531 981 01 90 nolu telefondan arayınız.

Antika aspiratör alan antikacı, Antika aspiratör alan , Antika aspiratör alan, Antika aspiratör alan, Antika aspiratör alan firmalar, Antika aspiratör alımı yapanlar, Antika aspiratör satmak istiyorum, Antika aspiratör hediye etmek istiyorum, Antika aspiratör değerlendirmek, Antika aspiratör satmak, Antika aspiratör alımı yapıyorum, Antika aspiratör satışı yapıyorum,Antika aspiratör kaç para, Antika aspiratör ne kadar eder, Antika aspiratör fiyatı, Antika aspiratör vermek istiyorum, Antika aspiratör alan dükkanlar, Antika aspiratör kim alır, Antika aspiratör atıyorum, Antika aspiratör nasıl satabilirim, Antika aspiratör satsam ne olur, Antika aspiratör alıcısı, Antika aspiratör alım satım, Antika aspiratör alan satan, Antika aspiratör alıcılar satıcılar,

Related Posts

Call Now Button
WhatsApp Destek