0531 981 01 90 Antika Alanlar Piyasa Üzerinde Nakit Alımı
Menü Kapat

Antika Berat ve Ferman Alan Yerler

Antika Berat ve Ferman Alan Yerler

İlk günden bu yana en güvenilir olan firmamız antika berat ve ferman alan yerler arasında en eski tarihli ürünleri bulacağınız tek firmadır.

Eski Ferman ve Berat Satışı

Osmanlıyı en iyi şekilde anlatan fermanlar olup pek çok kişinin büyük ilgisi olan ürünlerdir. Bu tarz ürünler özellikle koleksiyon yapan antika severlerin en fazla talep ettiği ve takip ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Eski ferman ya da beratlar padişahlar tarafından yazdırılan ve üzerlerinde mühür olarak Osmanlı tuğrası bulunan emir bildiren belgelerdir. Antika berat ve ferman satışı yapan firmamız elinizde bulunan antik değeri bulunan tüm parçaları uzman ekibimiz tarafından alınmaktadır. Bu çok önemli parçalar hem tarihi anlatması hem de birçok gizemi içinde bulundurması çok daha fazla cazip gelmektedir. Tuğra simgesi bulunan ferman ya da beratların değerinde fiyat teklifleri sunulmaktadır.

Antika Berat ve Ferman Fiyatları

Osmanlı zamanı ait olması nedeni ile antika berat ve ferman fiyatları diğer antika ürünlere göre farklı olmaktadır. Elinizde bulunan antik değeri yüksek berat ve fermanlar sizden değeri üzerinden fiyatlar sunularak alınmaktadır. Ayrıca tutkunu olan kişilere bu ürünler değerinde en uygun ve cazip fiyatlar ile satışı yapılmaktadır. Özellikle fermanların üzerinde bulunan tuğra mühür ve içeriği antik değerinin artmasını sağlamaktadır. Firmamız sizlere fiyat konusunda da yardımcı olmaktadır.