0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Berat ve Ferman Alan Yerler

eski berat alanlar antika berat alanlar ferman

İlk günden bu yana en güvenilir olan firmamız antika berat ve ferman alan yerler arasında en eski tarihli ürünleri bulacağınız tek firmadır.

Eski Ferman ve Berat Satışı

Osmanlıyı en iyi şekilde anlatan fermanlar olup pek çok kişinin büyük ilgisi olan ürünlerdir. Bu tarz ürünler özellikle koleksiyon yapan antika severlerin en fazla talep ettiği ve takip ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Eski ferman ya da beratlar padişahlar tarafından yazdırılan ve üzerlerinde mühür olarak Osmanlı tuğrası bulunan emir bildiren belgelerdir. Antika berat ve ferman satışı yapan firmamız elinizde bulunan antik değeri bulunan tüm parçaları uzman ekibimiz tarafından alınmaktadır. Bu çok önemli parçalar hem tarihi anlatması hem de birçok gizemi içinde bulundurması çok daha fazla cazip gelmektedir. Tuğra simgesi bulunan ferman ya da beratların değerinde fiyat teklifleri sunulmaktadır.

Antika Berat ve Ferman Fiyatları

Osmanlı zamanı ait olması nedeni ile antika berat ve ferman fiyatları diğer antika ürünlere göre farklı olmaktadır. Elinizde bulunan antik değeri yüksek berat ve fermanlar sizden değeri üzerinden fiyatlar sunularak alınmaktadır. Ayrıca tutkunu olan kişilere bu ürünler değerinde en uygun ve cazip fiyatlar ile satışı yapılmaktadır. Özellikle fermanların üzerinde bulunan tuğra mühür ve içeriği antik değerinin artmasını sağlamaktadır. Firmamız sizlere fiyat konusunda da yardımcı olmaktadır.

Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Sultanbeyli
Sultangazi
Şile
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu
Erenköy
Kuyubaşı
Yeldeğirmeni
Bostancı
Suadiye
Caddebostan
Bağdat Caddesi
Kozyatağı
Acıbadem
Kalamış
Bahariye
Tellalzade
Feneryolu
Fenerbahçe
Fikirtepe
Hasanpaşa
Dalyan
Göztepe
İçerenköy


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir