0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

eski berat alanlar antika berat alanlar

Eski dönemlerden kalan berat ve fermanlar günümüzde büyük öneme sahiptir. Bu tarz eşyaların alımı ve satımı antikacılar üzerinden yapılır.
Antika berat ve ferman alanlar arasında köklü bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan firmamız özellikle berat ve ferman konusunda müşterilerine sunduğu geniş seçenekler ile büyük ilgi görür. Antika özelliği kazanmış olan berat ve fermanlar geçmiş dönemlerden büyük izler taşır. Bu kapsamda yer alan parçalar arasında Osmanlı dönemine ait izler barındıran beratlar daha çok koleksiyoncular tarafından talep edilir. Geçmişten günümüzde değer kazanarak gelen bu kıymetli eserler ile ilgili pek çok örneği incelemek adına mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
Antika Berat Ve Ferman Alım Satımı
Antika eşya alan yerler arasında bulunan firmamız her türlü antika eşyanın alımı ve satımı konusunda faaliyet gösterir. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız antika ürünlerinize değerinin altında fiyatlar vermeyerek satım işlemlerinizi sizler için daha avantajlı hale getirir. Fermanlar açısından baktığınızda onların üzerinde yer alan tuğralar, fermanları daha kıymetli kılar. Bu tarz belgeler yapılması istenen bir görevi ya da işi temsil ettiğinden dolayı ve o padişahla ilgili bilgi verdiği için tarihi öneme sahiptir. Bu nedenle tarihi geçmişi olan antika berat ve fermanlar alım satımı büyük ilgi görür. Buna yönelik olarak geniş hizmet bölgesine sahip olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Kartal
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir