Menü Kapat

Antika Dolap Alanlar

Antika Dolap Alanlar

Geniş kullanım alanına sahip olan dolaplar konusunda antika eşya sahibi olanlar veya olmak isteyenler için alım satım hizmeti sağlamaktayız.
Kullanmadığınız antika eşyalar için antika dolap alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleri ile kısa sürede sorunsuz olarak satın alınmasını sağlamaktayız. Eski zamanlarda hazırlanmış olan dolaplar tamamen el emeği olmasının yanı sıra antika değerine sahip olması nedeniyle tercih edilmektedir. Birbirinden farklı tarzlarda hazırlanmış olan mobilyalarda işçilik ve oyma desenler göze çarpmaktadır.

Antika Eski Dolap Alanlar

Dekorasyonda özellikle antika değerine sahip parçaları kullanmak isteyenler için mağazamız gerçekleştirmiş olduğu alım satım hizmeti ile birbirinden farklı seçenekleri bir araya getirmektedir. Kullanmak istemediğiniz antika dolaplarınız için ihtiyaç duyduğunuz her durumda antika dolap alan yerler arasında bulunan mağazamız ile iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz. Yapacağınız talepler doğrultusunda ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak kısa süre içerisinde satmak istediğiniz dolabın değerine uygun fiyat belirlenmektedir. Onay verilmesi halinde satın alma işlemleri tamamlanarak kısa süre içerisinde ödemesi yapılmaktadır.

Antika Alım Satım Hizmeti

Koleksiyoncular veya antika severler için gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile birbirinden farklı parçaları mağazamızda bir araya getirmekteyiz. Aradığınız tarzda seçenekleri ulaşmak istediğiniz her durumda mağazamıza gelerek farklı seçenekleri inceleme imkanı elde edebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan mağazamız antika dolap alan firmalar arasında göstermiş olduğu hassasiyet ile kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Antika Dolap Alanlar

Antik Şifonerler çoğunlukla Regency, William IV ve Viktorya dönemi dönemlerinde inşa edilmiş bir mobilya parçasıdır. Aynalı veya cilalı bir sırt ile birlikte genellikle bir üst kat (raf) ile inşa edilmiş ve yemek odanız, kütüphane veya çizim odanız için yapılmış olan küçük bir antika dolap alanlar.

Eski Dolap Alan Yerler

Bazen şarabı depolamak için içinde bir kiler ve çatal bıçak takımlarını depolamak için bir üst çekmeceye sahiptirler. Antika dolap alanlar Üst raf, ince süslemelerin sergilenmesi içindir, ancak arka servis, servis sırasında duvarınıza yiyecek sıçramasını engellemekti, İki amaçlı bir mobilya parçasıydı. Genellikle Maun ve Gülağacı’ndan yapılmışlardır ve çok zarif parçalarıdır.. Chiffonier, çok fazla saklama alanı olan kullanışlı bir üründür, fakat aynı zamanda çok dekoratif de olabilir.

Antika Dolap Alan Yer

Her ne kadar tasarımları oldukça basit olsalar da, her zaman en iyi kalitede figürlü kereste kullanılarak, döndürülmüş sütunlar veya delinmiş pirinç dekorasyon gibi hoş dekoratif özellikler kullanılarak yapılmıştır. Satışa sunulan güzel örneklerimizi aşağıdan inceleyin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek